Lev

Horoskop na zítra

Nějaký dopis by dnes mohl sehrát důležitou roli, možná obdobný jiný dokument. Pokud nemáte osobní věci v pořádku, pusťte se do toho. Vyvěste telefon, nechte se zapřít před přáteli a hleďte si odpočinout. Aura bude příznivá pro milostné kontakty a duchovní rozvoj. 
 

Slunce vstoupilo do Blížence: Vodnáře čeká láska, Váhy o ni budou bojovat

Slunce vstoupilo do Blížence: Vodnáře čeká láska, Váhy o ni budou bojovat

V úterý ráno vstoupí Slunce do temperamentního Blížence. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Budete se muset potýkat s prudkostí, upřímností a rafinovaností. A zvládat více věcí najednou. Při této konstelaci se budete muset naučit důvěřovat, abyst

Doporučené články Více

Panna

Horoskop na zítra

Dnes vám hrozí, že se přiřadíte k lidem, kteří vědí vždy všechno nejlíp. Přitom vám samým šli takoví jedinci vždy pěkně na nervy. Raději své dnešní závěry opakovaně přehodnoťte. Udělejte si jasno v požadavcích na lásku. Jste schopni odhalit tajná partnerova přání? Aura bude příznivá pro milostné kontakty a duchovní rozvoj. 
 

Váhy

Horoskop na zítra

Budete dnes mít velkou potřebu štěstí. Dejte si ale pozor, abyste se při svých dobrodružných podnicích nedostali do trapné situace. Věnujte trochu času návštěvě přátel nebo rodičů. Náročné fyzické činnosti vynechte. Aura bude příznivá pro milostné kontakty a duchovní rozvoj. 
 

Štír

Horoskop na zítra

Nikomu nepůjčujte peníze - už byste se s nimi nikdy neshledali. Ale svou pomocí byste šetřit neměli. Prospěje vám ranní vycházka, společný nákup s rodinou. Ponocovat byste neměli, jen těžko se zbavujete únavy. Zajděte si do kina. Aura bude příznivá pro milostné kontakty a duchovní rozvoj.