Baran

Horoskop na zítra

Ve vztahu s partnerem to dnes bude jiskřit. Dejte si pozor,aby z malého konfliktu nevyšlehly plameny. A obdobně je třeba si držet ruku na peněžence, aktivita kapesních zlodějů neklesá. Mohou vás potěšit děti, a to nejen vaše. Jsou šance na pozitivní změny v životě. 
 

Býk

Horoskop na zítra

Důležitější životní kroky zatím odložte. Bude se dařit studium, duševní práce a též obchodní jednání. S humorem můžete ukončit táhnoucí se malicherné spory. Zbytečně neprovokujte, věnujte se spíš papírům. Jsou šance na pozitivní změny.
 

Neobvyklý horoskop podle Inků

Neobvyklý horoskop podle Inků

Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v dan

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nedoporučuje se dnes obchodně jednat s mladšími lidmi, ani cestovat do zahraničí. Nevyplatí se nevhodné jednání v manželství či v milostném vztahu. Není vyloučena nepříjemná návštěva, která vás vůbec nepotěší. Jsou šance na pozitivní změny.
 

Rak

Horoskop na zítra

Zapomněli jste na slib, který jste dali milé osobě a teď vás trápí výčitky svědomí. Nebojte se přiznat chybu a zkroušeně se omluvte. Bude vám odpuštěno. Malá nepříjemnost na cestě vám náladu nezkazí. Jsou šance na pozitivní změny.