Baran

Horoskop na zítra

Konstelace podporují vaše vánoční rozjímání. Máte šťastný den, můžete partnera potěšit svou dobrou náladou a pomoci s poslední sváteční výzdobou příbytku. Pokuste se zvládat své city, bude to dost náročné. Dbejte, ať vaše skutky jsou v souladu s etikou. 

Býk

Horoskop na zítra

Máte takový sklon k hádání, až se všichni straní vaší blízkosti. Je nebezpečí, že zapomenete na někoho, kdo si vaši štědrost zaslouží. Neváhejte a snažte se ještě dnes chybu napravit. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Máte smysl pro humor? Kozorozi jsou sarkastičtí, Štíři dokážou urazit

Máte smysl pro humor? Kozorozi jsou sarkastičtí, Štíři dokážou urazit

Jak jste na tom se smyslem pro humor? Umíte se zasmát cizím vtipům i narážkám na svou vlastní osobu, nebo s vámi není žádná sranda? Možná vám napoví znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili. Co totiž máme dáno do vínku, jen těžko změníme. Jak jste na t

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

I na Štědrý den se dá s rodinou sportovat a utužit tím rodinnou pohodu. Spojte se se staršími příbuznými a zeptejte se, jestli něco nepotřebují. Obchodům se vyhněte, financemi se nazabývejte a raději necestujte. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Rak

Horoskop na zítra

Dnes můžete své blízké přesvědčit, že si opravdu zasloužíte jejich náklonnost. Budete hodně úspěšní při snaze o urovnávání sporů mezi příbuznými. Bude to mít lepší efekt, než poslední vylepšování bytu. Dbejte, aby vaše skutky byly ve shodě s etikou.