Baran

Horoskop na zítra

Konstelace podporují vaše vánoční rozjímání. Máte šťastný den, můžete partnera potěšit svou dobrou náladou a pomoci s poslední sváteční výzdobou příbytku. Pokuste se zvládat své city, bude to dost náročné. Dbejte, ať vaše skutky jsou v souladu s etikou. 

Býk

Horoskop na zítra

Máte takový sklon k hádání, až se všichni straní vaší blízkosti. Je nebezpečí, že zapomenete na někoho, kdo si vaši štědrost zaslouží. Neváhejte a snažte se ještě dnes chybu napravit. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Beran spíš opustí vás, Štír vám neodpustí zradu: Jak vaše znamení zvládá rozchod?

Beran spíš opustí vás, Štír vám neodpustí zradu: Jak vaše znamení zvládá rozchod?

Je to tak: někdo se z rozchodu otřepe za pár dní, a jiný se potřebuje v emocích doslova vykoupat. Někdo si umí vzít poučení do budoucna, a jiný se bude pořád upínat na bývalého partnera. Každé znamení má tendenci zvládat rozchod jinak: co říkají hvězdy o

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

I na Štědrý den se dá s rodinou sportovat a utužit tím rodinnou pohodu. Spojte se se staršími příbuznými a zeptejte se, jestli něco nepotřebují. Obchodům se vyhněte, financemi se nazabývejte a raději necestujte. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Rak

Horoskop na zítra

Dnes můžete své blízké přesvědčit, že si opravdu zasloužíte jejich náklonnost. Budete hodně úspěšní při snaze o urovnávání sporů mezi příbuznými. Bude to mít lepší efekt, než poslední vylepšování bytu. Dbejte, aby vaše skutky byly ve shodě s etikou.