Baran

Horoskop na zítra

Hodně vašich myšlenek se bude točit kolem peněz. Vánoce mají na váš partnerský vztah pozitivní vliv. Po období drobných šarvátek přichází vytoužená pohoda. Ve městě panuje předvánoční shon, takže bude nejlepší se poohlédnout po tiché spící přírodě. Budete mít silný energetický potenciál a dobrou náladu. 

Býk

Horoskop na zítra

Chovejte se zdrženlivě, tiše a nesobecky, jak to někdy umíte. Na nákupy pošlete rodinu a sami si zalenošte. Hrozí špatná zpráva. Jen partner vám může pomoci ze svízelné situace. Budete mít silný energetický potenciál a z toho lepší náladu. 

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kozoroh nesnese kritiku, na Býka musíš s klidem

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kozoroh nesnese kritiku, na Býka musíš s klidem

Spočívá recept na klidné a spokojené partnerství skutečně ve hvězdách? Podle astrologů rozhodně ano. I v případě hádek na každé z dvanácti znamení zvěrokruhu platí něco jiného. Jednomu je potřeba ustoupit, s druhým se můžeš chopit iniciativy. Co na koho p

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Aktivní odpočinek napomůže vaší psychické i fyzické kondici. Záleží na vás, zda se ujmete dokončování předvánočních příprav, nebo si připnete běžky. Po větší fyzické únavě pocítíte duševní pohodu. Večer navštivte přátele. Bude silný energetický potenciál a dobrá nálada.

Rak

Horoskop na zítra

Využijte přílivu elánu a realizujte svoje plány. Myslet vám to bude skvěle, stihnete všechny úkoly. Je vhodný den pro společný výlet. Po návratu se pak můžete vytáhnout se svým kuchařským uměním. Budete mít silný energetický potenciál a dobrou náladu.