Léto se pomalu blíží ke konci a za chvíli je tady podzim. Pochmurné a deštivé dny s sebou přinesou i špatné zvěsti pro jednotlivá znamení. Na druhou stranu najde se pár výjimek jako všude, kterým se bude dařit. Jak na tom budete v tomto období zrovna vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani budou hned na začátku podzimu v ohrožení. Budou se cítit málo milovaní a budou v nich vzrůstat křivdy, proto buďte připraveni, že zaútočí, a to v podobě nevěry. Sami budou ovšem velmi nešťastní.

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Některý muž má rád, když ho žena osloví. Jiný zase rád loví. O tom, co na jednotlivé muže působí, rozhoduje i znamení, ve kterém jsou narozeni. Střelce sbalíte, když budete s..xy. Vodnář si vás musí vybrat sám. A co ostatní? 

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býci se budou muset celý podzim hledat. Čekejte tedy, že se ze svých vztahů stáhnou, a tak vás může s Býkem čekat rozpad vztahu. Hned s příchodem zimy by měli Býci ovšem najít správný životní směr.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Pro Blížence se chystá období plné nervů a zmatků, máme pro vás ovšem jednu dobrou zprávu, vaše vztahy by to měly ustát, a tak zatněte zuby a vydržte.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci vypadnou na počátku listopadu ze svého harmonického stereotypu a půjde o hodně.  Právě u Raků jsou luny postaveny na podzim tak špatně , že si můžou klidně začít balit kufry. Vaše vztahy se rozpadnou.