Jaký bude 51. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu vám váš nezměrný optimismus pomůže překonat snad všechny překážky, které vám život připraví. Nejvíce budete tento týden bojovat se svou pověstnou zbrklostí. Zejména se vyhýbejte neuváženým krokům, které vás mohou přijít opravdu draho.

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Do konce roku zbývá jen pár týdnů a je jen otázkou, jestli stihnete dořešit záležitosti, které se v tomto roce otevřely. Čeká vás ještě nějaká změna, nebo budete mít klid až do Silvestra? Zeptali jsme se karet, co vás čeká a nemine.

Doporučené články Více

Býk (21. 4.–21. 5.)

Máte týden plný záludných protikladů. Jeden den budete otrávení a další den budete ovlivněni sváteční a pohodovou atmosférou, která vám vlije záři do vašeho natěšeného srdce. Jako na houpačce budou i záležitosti týkající se lásky a milostných vztahů.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Hvězdy osudu vás tento týden podporují ve vašem pracovním úsilí. Budete mít skvělou příležitost, jak ukázat okolí, že pracujete poctivě a práci výborně rozumíte. Sklidíte výraznou pochvalu ze strany vedení firmy a to se odrazí i po finanční stránce.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Trochu bojujete s financemi, které jste si nedokázali uhlídat podle svých představ. Možná už si nebudete moct pořídit vše, v co jste tak doufali. Náladu si tím však zkazit rozhodně nenechejte a užívejte si sváteční atmosféry a pohody kolem vás.