Pokud už máte dost vašich failů v lásce a nebaví vás neustále šlapat vedle, vyberte si partnera podle znamení. Pokud nevíte, kdo k vám nejlépe pasuje, máme pro vás přehled, který vám pomůže se zorientovat. S kým vám letos budou nejvíc dupat králíci a komu se raději vyhnout?

Beran k Vodnáři

Ačkoliv jsou vznětliví Berani pravým opakem plachých Vodnářů, máte stejný smysl pro dobrodružství. A v tomto ohledu si budete letos určitě notovat. Spojuje vás spontánnost a odvaha neustále zkoušet něco nového. Zatímco někteří se ve vztahu začnou po chvilce nudit, pro Berany a Vodnáře to určitě nebude fádní. A to o svém vztahu může říct málokdo.

Vlastnosti žen podle znamení zvěrokruhu. První místo bude překvapením pro každého z vás!

Vlastnosti žen podle znamení zvěrokruhu. První místo bude překvapením pro každého z vás!

Kdo je nejlepší ženou a manželkou ve vesmíru? Odpověď je jasná, ale přece. Podívejme se, co nám řeknou hvězdy. Zjistili jsme, která žena je nejlepší podle zvěrokruhu a od které byste měli dát ruce pryč. Ženy podle znamení zvěrokruhu:

Doporučené články Více

Býk k Rakovi

Tato dvě znamení jsou na stejném fyzickém i emocionálním levelu. Letos by mohla přijít vaše chvíle, hlavně kvůli tomu, že už máte dost narážení na špatné partnery. Budete si prostě rozumět, mít pro sebe pochopení a dokážete ocenit jeden druhého.

Blíženci k Vodnáři

Sdílíte spolu inteligenci a kreativitu. To vás poměrně pevně spojuje na emocionální úrovni. Rozumíte si a nevadí vám trávit každou minutu společně. Přesto jste schopni poskytnout jeden druhému svobodu, kterou potřebuje. Letos se naladíte na stejnou vlnu.