Chladný a deštivý říjen bude přímo vyzývat k tomu, abyste se zachumlali do peřin spolu s tím, koho milujete. Dny budou krátké, takže můžete věnovat spoustu času milostným hrátkám, o kterých jste dosud jenom snili. Nezadaní se nemusí ničeho bát, protože i v říjnu budou hvězdy svítit na cestu k seznámení.

Beran

Až do 14. října máte pocit, že se ve vztahu nic moc neděje. Hvězdy ale prozrazují, že se jedná o klid před bouří. Ve druhé polovině měsíce to totiž bude jedna konfrontace za druhou. Záleží na vás, zda nashromážděné emoce proměníte ve vášnivý sex, nebo hádku jako z italského dramatu. Ani první varianta nemusí být bezpečná. Mezi vámi to opravdu ohnivě vře, a tak společné milování může připomínat menší bitvu. Milí Berani, jediné, čeho se v sychravém podzimním měsíci nemusíte obávat, je stereotyp.

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Víte, jaké jsou vaše silné stránky? Možná jste na ně zapomněli nebo o nich stále nevíte. To nevadí, protože vaše znamení zvěrokruhu vám je prozradí.

Doporučené články Více

Býk

Býky čeká fantastický měsíc plný lásky, flirtování i nespoutané vášně. Z vesmíru k vám proudí brilantní komunikační schopnosti, navíc je zesílen vrozený sex-appeal. Vašemu říjnovému charisma jen tak někdo neodolá. Jen si ujasněte, zda vám románek s přitažlivým protějškem stojí za ohrožení letitého vztahu. Když se dostanete do prekérní situace, nebudete se muset dlouho rozmýšlet. Zato singles mají program jasný. Vychutnávají všechny lahůdky, jaké jim říjen naservíruje. A že jich není zrovna málo.

Blíženci

Blíženci se nemusí obávat toho, že by se v říjnu nudili. Hvězdy se postarají, aby ani jeden den nezaváněl rutinou. Četná seznámení potěší nezadané, ale i ty ve vztahu. Není od věci zjistit, že člověk nepatří do starého železa. Jen dejte pozor, abyste koketování s opačným pohlavím dokázali udržet v mezích slušného vychování. Přestože experimentování vám nedělá problémy, tentokrát by vás dohnala morální kocovina. Ve vztahu si ale můžete vyhodit z kopýtka. Protějšek uvítá svěží vítr v ložnici.

Rak

Nezadaní Raci se mohou těšit na měsíc plný vzrušení i zajímavých seznámení. Baví vás poznávat nové tváře a přitom se na ně hned neupínáte jako na životní druhy. Proč se nechat kroužkovat, když svět nabízí spoustu vůní a chutí. Jedincům v partnerství už tak do smíchu nebude. V říjnu je potřeba vyřešit plno praktických záležitostí i finančních problémů. A to romantické ani jiskrné erotické atmosféře nedodá. Prostor a čas na rychlovku si naštěstí najdete i tak. A nemusí to být jen jeden den v týdnu.