Děláte v lásce pořád stejné chyby? Opakují se vám stejná trápení? Možná za to může vaše znamení – poznejte své slabosti, ať se jich můžete snáze zbavit!

Každé znamení chce od života něco trochu jiného. Málokdo si však uvědomuje, jak velký to může mít dopad na náš partnerský a milostný život. 
S láskou to zkrátka není vůbec snadné. Pojďme se tedy společně podívat na zoubek všem dvanácti znamením. Jaké jsou jejich nejčastější chyby v lásce? Čím si, byť nechtěně, kazí své štěstí? 

Arianin milostný horoskop na prosinec: Ryby čeká velká jízda

Arianin milostný horoskop na prosinec: Ryby čeká velká jízda

Vánoce jsou sice hlavně rodinné svátky, ale na vánočních večírcích se zrodí nejeden vztah. Čeká to i vás?

Doporučené články Více


Beran – musí být vždy po jeho! Berani řeší v lásce často otázku, jestli bude po jejich nebo ne. Toto znamení má vrozenou potřebu se prosadit, a ani partnerské vztahy nejsou výjimkou. Pokud je Beranův protějšek pasivnější typ, obvykle mu dovolí, aby vyhrál. Jestliže však beran narazí na stejně bojovně naladěného partnera, stává se z lásky bitevní pole.
Když si to Beran uvědomí, rozhodne se být ohleduplnější, a začne to realizovat, vede to u něj často k vnitřním rozporům. Snaží se totiž vyhovět partnerovi, ale přitom ví, že by si přál něco jiného. Klíčem k úspěchu je tedy najít rovnováhu mezi jedním a druhým extrémem. 


Býk – víc v práci než doma 


Býk považuje lásku a vztah za součást svého zázemí. Přináší mu jistotu a pocit bezpečí, podobně jako domov nebo majetek. Od protějšku čeká, že tady pro něj bude vždy, když bude potřebovat. Chce se na něj spolehnout. A to samé také nabízí. Až posud je to skvělé, jenomže pozor – Býk je totiž rozený workoholik!
Dřív nebo později začne typický Býk věnovat víc času svému zaměstnání než svému milému protějšku. Zároveň však tak nějak čeká, že partner či partnerka zde pro něj bude vždy k dispozici, že automaticky spraví kapající vodovod nebo připraví teplou večeři. Zanedbávanému instalatérovi nebo kuchařce však kolikrát nezbude, než se po kouzlu romantiky poohlédnout jinde... 


Blíženci – jeden partner nestačí 


Pro Blížence je láska především duševní záležitostí. S partnerem si musí mít o čem povídat a musí mezi nimi být intelektuální pouto. Přitahují ho zajímavé protějšky, které jsou pro něj inspirací. Ale problém je v tom, že inspirace není nikdy dost.
Pokud byste hledali člověka, který vede dva souběžné vztahy, hledejte jej mezi Blíženci. Říká se, že toto znamení jsou dva lidé v jednom, a tito dva lidé často potřebují i dva partnery.
Blíženec není klasický záletník, který by hledal pouze povyražení, vedlejší vztahy často navazuje s někým ze svých kamarádů či kamarádek. V lepším případě se mu to povede udržet v rovině nevinného flirtu, a to už snad ani nestojí za žárlivost! 


Rak – přílišná záplava romantiky 


Pro Raka znamená láska a city hodně. Je to rozený romantik, který touží držet se za ruce na procházce rozkvetlým sadem, dívat se společně na romantické filmy a večeřet při svíčkách.
Jenomže i romantika a záplava citů se mohou přejíst, když se to s nimi přežene. Rakům se líbí mluvit o plamenných citech, ale jiná znamení to může naopak odradit. Na začátku to může být krásné, ale když Rakův protějšek slyší každý den třikrát, jak je jedinou a největší láskou jeho života a jak by nepřežil ztratit ho, může se začít cítit pod tlakem, protože to zkrátka není schopen opětovat.
Je lepší si hezké věci trochu šetřit, aby se z nich nestala samozřejmost nebo dokonce citové vydírání. 

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Raci je nesnášejí, Berani rádi křičí!

Proč se někdo při hádkách nechá vytočit do běla a jiný z každého konfliktu utíká? Je to dáno jen charakterem, anebo rozhodují i jiné věci? Přečtěte si, jak se hádají jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více