Každý někdy někomu zahnul. A kdo to neudělal, tak na to alespoň myslel. Nevěra prostě vládne vládne světu. Jak ovšem probíhá takové odpuštění? Některé znamení skousne všechno a umí lehce odpouštět. Ale třeba takové Ryby by nevěrníka snad zabily. A jak jste na tom vy?

LEV

Lvi jsou moc sebestřední na to, aby dokázali skousnout něco takového, jako je nevěra. Pokud se tedy provalí, že jste je podváděli, nejenže vás opustí, ale pomsta bude sladká, s tím počítejte.

TYTO PÁRY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ TY NEJKRÁSNĚJŠÍ VZTAHY! PATŘÍTE MEZI NĚ?

TYTO PÁRY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ TY NEJKRÁSNĚJŠÍ VZTAHY! PATŘÍTE MEZI NĚ?

Mnoho lidí věří v astrologii, a to platí jak pro muže, tak pro ženy. Astrologická prognóza pro den se stává nejen jakýmsi vodítkem, ale nastavuje náladu člověka a jeho postoj k okolnímu světu v následujících 24 hodinách…

Doporučené články Více

BERAN

Berani jsou na tom s odpouštěním líp, než by se dalo podle jejich ohnivé povahy čekat. Zakládají si na dlouhodobém vztahu a pravdomluvnosti. Pokud tedy půjdete s kůží na trh, měli by vám odpustit.

BÝK

Tak na to pozor! Pokud chcete podvést toto ohnivé znamení, radši si to pořádně rozmyslete. Býci totiž nic takového, jako je nevěra, neodpouštějí. A tak si buďte jisti, že je neoblafnete.