Císař (11.10.-18.11.)

Máte potenciál dokázat velké věci a jste si ho moc dobře vědomi. Občas byste si ale měli připomenout, že pýcha ještě nikdy nikomu nepřinesla nic dobrého. Rádi si děláte věci po svém a nesnášíte, když se s vámi někdo hádá. U těch, na kterých vám záleží, však dokážete slevit ke kompromisu. I když vás to stojí dost sebezapření.

Rada zenového mistra

Odhaleno! Temné stránky všech znamení zvěrokruhu

Odhaleno! Temné stránky všech znamení zvěrokruhu

Charakteristika všech dvanácti zástupců zodiaku většinou zahrnuje jen to pozitivní. O odvrácené straně osobnosti astronomé raději mlčí. My vám teď bez obalu představíme temné stránky všech znamení. Pohlédněte pravdě do očí!

Doporučené články Více

Netlačte na pilu. Nechte občas věci jen tak plynout a uvidíte, že se k vám vrátí daleko intenzivněji, než kdybyste na nich museli dlouze pracovat.

Císařovna (19.11.-26.12.)

Jste osobností, která ví, co chce, a vždy bude bojovat za své vyšší cíle a morální hodnoty. Jestli vám ale něco opravdu dělá problém, pak je to samota. Bez milované osoby se cítíte, jako by vás byla jenom půlka, a láska vám v životě přináší harmonii a klid. Díky vaší milé a nesobecké povaze ale sami nikdy dlouho nejste.

Rada zenového mistra

Přestaňte na chvíli investovat do všech okolo a dopřejte si možnost čerpat jejich energii. Uvidíte, že se vám bude dýchat mnohem lépe.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci se bláznivě zamilují, Kozorohy čeká zrada!

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci se bláznivě zamilují, Kozorohy čeká zrada!

Tento víkend ještě budeme pod vlivem mystického Červího úplňku, který nás zasáhl ze středy na čtvrtek v noci. Některá znamení budou podrážděná, emočně rozladěná a ta další dají přednost samotě. Jak se bude vaše znamení vypořádávat s vlivem úplňku? A co si

Doporučené články Více

Měsíc (27.12.-18.1.)

Jste záhadní, neuchopitelní a ty, kteří vás neznají, provokujete svou záhadností a klidem, který vyzařujete. Opačné pohlaví si od vás drží odstup tak silně, jak silně ho současně přitahujete. V životě často docílíte toho, po čem toužíte. Je to díky tomu, že dokážete racionálně přemýšlet, pilně pracovat a vše podřídit svému cíli. 

Rada zenového mistra

Nic vás nedokáže zastavit, dokonce ani smrt, a nic vás nedokáže překvapit, dokonce ani vy samotní. Tak na to nikdy nezapomínejte.