Císař (11.10.-18.11.)

Máte potenciál dokázat velké věci a jste si ho moc dobře vědomi. Občas byste si ale měli připomenout, že pýcha ještě nikdy nikomu nepřinesla nic dobrého. Rádi si děláte věci po svém a nesnášíte, když se s vámi někdo hádá. U těch, na kterých vám záleží, však dokážete slevit ke kompromisu. I když vás to stojí dost sebezapření.

Rada zenového mistra

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) -

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) - "S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje..."

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v

Doporučené články Více

Netlačte na pilu. Nechte občas věci jen tak plynout a uvidíte, že se k vám vrátí daleko intenzivněji, než kdybyste na nich museli dlouze pracovat.

Císařovna (19.11.-26.12.)

Jste osobností, která ví, co chce, a vždy bude bojovat za své vyšší cíle a morální hodnoty. Jestli vám ale něco opravdu dělá problém, pak je to samota. Bez milované osoby se cítíte, jako by vás byla jenom půlka, a láska vám v životě přináší harmonii a klid. Díky vaší milé a nesobecké povaze ale sami nikdy dlouho nejste.

Rada zenového mistra

Přestaňte na chvíli investovat do všech okolo a dopřejte si možnost čerpat jejich energii. Uvidíte, že se vám bude dýchat mnohem lépe.

Jak se vůbec zamilují znamení v horoskopu? Sedí to i na vás?

Jak se vůbec zamilují znamení v horoskopu? Sedí to i na vás?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem …

Doporučené články Více

Měsíc (27.12.-18.1.)

Jste záhadní, neuchopitelní a ty, kteří vás neznají, provokujete svou záhadností a klidem, který vyzařujete. Opačné pohlaví si od vás drží odstup tak silně, jak silně ho současně přitahujete. V životě často docílíte toho, po čem toužíte. Je to díky tomu, že dokážete racionálně přemýšlet, pilně pracovat a vše podřídit svému cíli. 

Rada zenového mistra

Nic vás nedokáže zastavit, dokonce ani smrt, a nic vás nedokáže překvapit, dokonce ani vy samotní. Tak na to nikdy nezapomínejte.