Lotosový květ (7.7.-1.8.)

Sentimentální snílci s neodolatelným kouzlem osobnosti. Ne nadarmo je vaším znamením překrásný a omamný lotos. Vůči ostatním cítíte silnou empatii a jste vždy po ruce, abyste poskytli pomocnou ruku nebo rameno k vybrečení. Plní energie, pozitivně naladění a milující užíváte si život všemi smysly.

Rada zenového mistra

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Dokonce i taková věc, jako je pití alkoholu, může být podmíněna znamením, ve kterém jste se narodila. Co vám daly hvězdy do vínku, pokud jde o alkoholové návyky? Umíte pít, anebo vás alkohol zbavuje zábran, čehož pak litujete?

Doporučené články Více

Podívejte se na oblohu! Vždy koukejte ještě dál a výš, než jste zvyklí. Jedině tak totiž budete ještě lepší a úspěšnější.

Japonský most (2.8.-27.8.)

Stojíte nohama pevně na zemi, ale současně se aktivně zajímáte o všechno, co je nějakým způsobem zvláštní nebo krásné. Ať už je to problematika UFO nebo třeba výtvarné umění. Jste stateční, otevření a kreativní a za své blízké byste se rvali do poslední kapky krve. 

Rada zenového mistra

Nikdy se nezastavte uprostřed cesty. Bojujte, dokud máte dost síly a dokud nedosáhnete vytouženého cíle. Nebuďte netrpěliví, čas je na vaší straně.

Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení?

Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení?

A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Doporučené články Více

Oblázek (28.8.-10.10.)

Jestli je nějaké znamení opravdovým magnetem na lidi, pak je to to vaše. Vaše osobnost je prostě okouzlující a lidé kolem vás často ani netuší proč. Jste velmi milí, energičtí a přitom se nevnucujete. Ve všem spolehlivě najdete ideální míru, ať jde o partnerské vztahy, přípravu pokrmu nebo i prosté popíjení alkoholu.

Rada zenového mistra

Věci vždy dělejte tak, jak nejlépe umíte, ale nebuďte zklamaní, když nebudou perfektní. Dokonalost na tomto světě neexistuje, tak se o ni přestaňte snažit.