Japonský horoskop je podstatně méně známý než čínský. Stejně jako klasický horoskop se vypočítává podle měsíce a dne, kdy jste se narodili, a rok na něj nemá vliv. Které z jedenácti zenových znamení je právě to vaše? Jaký je váš charakter a čím byste se měli řídit?

Slunce (21.3. - 29.4.)

Jistě pro vás nebude překvapením, že lidé narození ve znamení Slunce jsou nejzářivějšími osobnostmi celého horoskopu. Jste nenapravitelnými idealisty – moudrost a krása jsou vaším celoživotním hnacím motorem. Krédo, podle kterého se řídíte, je: "Kdyby se všichni snažili o maličko víc, bylo by na světě o mnoho líp." Optimismus vám zkrátka koluje v žilách.
Rada zenového mistra
Važte si své intuice a pozorně ji poslouchejte, protože vám vždy spolehlivě poradí a svede vás na tu nejlepší možnou cestu.

Partnerský horoskop na únor: Býci, teď máte šanci, Střelci, pozor na nevěru!

Partnerský horoskop na únor: Býci, teď máte šanci, Střelci, pozor na nevěru!

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v lásce v únoru 2019? Poddáme se zimnímu románku, nebo prohloubíme svůj trvalý vztah?

Doporučené články Více


Bambus (30.4. - 4.6.)


Plní života a neskutečně přizpůsobiví, takoví jsou lidé ve znamení vždy svěžího bambusu. Jste velmi moudří a máte obrovský přehled, přesto (nebo právě proto) netrváte jen na jedné zažité variantě a nemáte problém se okamžitě přizpůsobit situaci tak, abyste z ní vytěžili to nejlepší. Nikdy ale nebudete dělat nic na úkor jiného člověka.
Rada zenového mistra
Věřte svému rozumu, ten vás totiž nikdy nezklame.