Jste zamilovaní až po uši? Přemýšlíte o tom, zda je to láska na celý život? Někdy stačí jen málo a všechno krásné se rozplyne jako dým. Položte si otázku: „Hodíme se k sobě?“

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Zrozenci Berana jsou společensky oblíbení, ale také dokážou v nepravou chvíli vyjádřit svůj názor. Potřebují k sobě dominantní, přátelský a sexuálně chtivý typ. Nesmějí se nudit! Ideální harmonie vznikne s dobrodružnou povahou Střelce. Slibné vyhlídky tvoří život se Lvem, který se těší milostným hrátkám a pestré zábavě. V galerii čtěte, s kým byste se podle hvězd rozhodně neměli dávat dohromady.

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým systémem než moderní západní astrologické školy. Jeho předpovědi proto vycházejí nejen z polohy Slunce v dané době, v úvahu se bere i Luna.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Realista v životě i ve vztahu, to je Býk. Prahne po jedinci s jasnými cíli. Býk zbožňuje svůj klid a pocit jistoty. Ve vztahu si rozumí s Pannou, která má našlápnuto k požitkářství. Zajímavý vztah je možný s Kozorohem, jenž má smysl pro disciplínu. Kozoroh s Býkem si porozumí v otázkách financí a společenského života. V galerii čtěte, s kým byste se podle hvězd rozhodně neměli dávat dohromady.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S Blíženci je to těžké, nikdy u nich nevíte, na čem jste. Milují zábavu a slovíčkaření, ale snadno se přizpůsobí a umí věrně milovat. Ideální vztah je možný s Váhami, které vnesou do jejich zbrklého života harmonii. Střelec dokáže Blížence pobavit. Plují na vlně dobrodružství, svobody a nezávislosti. V galerii čtěte, s kým byste se podle hvězd rozhodně neměli dávat dohromady.