Kozoroh

Kozorozi nemají čas na hloupé šarvátky. Pokud problém přímo nesouvisí s tím, na čem pracují, stačí se jen postarat, abyste jim dokázali, že váš způsob řešení je efektivnější nebo v dlouhodobém výhledu přinese lepší výsledky, a určitě svoje vlastní plány změní.

Vodnář

Než se začnete hádat s Vodnářem, měli byste se ujistit, že ho skutečně chápete. Vodnáři mají totiž tendenci vidět věci z odlišných úhlů než většina ostatních lidí, takže se vlastně nemá smysl s nimi hádat. V žádném případě se nesnažte útočit na jejich city – mají je pod kontrolou. Namísto toho se pokuste vysvětlit, kolik dalších lidí by z vašeho nápadu těžilo.

Znamení prozradí, jaká jste šéfka

Znamení prozradí, jaká jste šéfka

Jste ve vůdčí pozici jako ryba ve vodě nebo kamarádka, která nechce žádné konflikty? Horoskop vás prozradí.

Doporučené články Více

Ryby

Konfrontace je pro Ryby velmi frustrující, takže je pravděpodobné, že při hádce budou souhlasit s čímkoli, jen aby boj zastavily. Mohou skutečně cítit hněv a emocionální strach ostatních a berou to jako součást svých vlastních strachů. To vám přináší určitou výhodu při hádkách. Pokud můžete vyjádřit své skutečné pocity ohledně problému a dovolit Rybám, aby viděly, jak vás to bolí, je pravděpodobné, že hádku raději ukončí samy.

Zdroj: