Kozoroh

Kozorozi nemají čas na hloupé šarvátky. Pokud problém přímo nesouvisí s tím, na čem pracují, stačí se jen postarat, abyste jim dokázali, že váš způsob řešení je efektivnější nebo v dlouhodobém výhledu přinese lepší výsledky, a určitě svoje vlastní plány změní.

Vodnář

Než se začnete hádat s Vodnářem, měli byste se ujistit, že ho skutečně chápete. Vodnáři mají totiž tendenci vidět věci z odlišných úhlů než většina ostatních lidí, takže se vlastně nemá smysl s nimi hádat. V žádném případě se nesnažte útočit na jejich city – mají je pod kontrolou. Namísto toho se pokuste vysvětlit, kolik dalších lidí by z vašeho nápadu těžilo.

Byli jste na rande a vše bylo skvělé, ale on se od té doby neozval. Důvod vám možná prozradí jeho znamení zvěrokruhu.

Byli jste na rande a vše bylo skvělé, ale on se od té doby neozval. Důvod vám možná prozradí jeho znamení zvěrokruhu.

Je velmi pravděpodobné, že je nervózní a dumá, jak zprávu napsat, aby nebyl trapný či vlezlý.

Doporučené články Více

Ryby

Konfrontace je pro Ryby velmi frustrující, takže je pravděpodobné, že při hádce budou souhlasit s čímkoli, jen aby boj zastavily. Mohou skutečně cítit hněv a emocionální strach ostatních a berou to jako součást svých vlastních strachů. To vám přináší určitou výhodu při hádkách. Pokud můžete vyjádřit své skutečné pocity ohledně problému a dovolit Rybám, aby viděly, jak vás to bolí, je pravděpodobné, že hádku raději ukončí samy.

Zdroj: