Váhy

Váhy se nehádají, Váhy vyjednávají. Takže boj s Váhami nemůžete ani vyhrát, ani prohrát. Jestli jim ukážete, že je vaše pozice spravedlivější nebo že jste to vy, kdo koriguje nespravedlnost, pravděpodobně přistoupí na kompromis. A pokud najdete způsob, jak můžete dostat oba to, co chcete, Váhy to potěší.

Štír

Štíři považují hádky tak trochu za logickou hru. Když na to nepřistoupíte, ztratí vůči vám respekt a nemáte šanci hádku vyhrát. Štírům říkejte pravdu, i kdyby měla být sebezdrcující. Vyjadřujte skutečné pocity a motivaci. Nesnažte se o cukrování, med Štíři nesnášejí. Štíři budou mít vždycky svou vlastní metodu, ale když budete argumentovat čestně, pravděpodobně vyhoví vašim potřebám.

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Nevíte, jak zapůsobit na toho, kdo vás zaujal? Je to jednodušší, než si myslíte. Hlavně buďte sama sebou, protože to je ze všeho nejdůležitější. Hry a přetvářky nejsou na místě. Neuškodí ovšem, když budete vědět, o co se muž vašich snů zajímá, co ho baví

Doporučené články Více

Střelec

Střelci vědí o všem trochu, ale zřídkakdy jsou odborníky na nějaké téma. Rádi se však učí, takže obvykle zvládají dobře i hádky, které jim mohou ukázat, proč se mýlí a které jim pomohou porozumět problému. Dokonce vám za to ještě poděkují.