Rak

Raci nesnášejí konfrontace. Jakmile se Raci pustí do hádky, obvykle to znamená, že se skutečně obávají o někoho, na kom jim záleží. V tom případě nemáte moc šancí hádku vyhrát, je to jejich ochranný instinkt. Bude to trvat nějaký čas, ale pokud jim naznačíte, že všichni budou v pořádku a že se nemusí o nikoho obávat, brzo se uklidní.

Lev

Když se hádáte se Lvem, pak je nejlepší možnost, jak hádku zvládnout se ctí, když mu budete lichotit. Lvi milují lichotky, a protože jsou také inteligentní, pak brzy pochopíte, proč je dobré jít touto cestou. Lvi jsou tvůrčí a vizionáři, kteří rádi nabízejí svoje vlastní představy o čemkoli, takže dalším způsobem, jak přežít hádku, je naslouchat jim a neskákat jim do řeči.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (16-05-2019)

Panna

Nebojte se pohádat s Pannou. Panny obvykle argumentují přesně a během několika vteřin mají problém vyřešen. Ony skutečně velmi přesně vidí, kde je jádro pudla. Pokud se hádce nemůžete vyhnout, připravte se na Panny tím, že budete zásobeni fakty, čísly a příklady. Panna nemusí mít samozřejmě ve všem pravdu, takže pokud je udoláte fakty, nemají problém uznat chybu a přijmout váš názor.