Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Naše znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, dokáže ovlivnit i to, jak na neshody ve vztazích reagujeme. Která znamení jsou tedy klidná a kterým je lepší se raději klidit z cesty?

Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Datum, kdy se člověk narodí, nám podle znamení zvěrokruhu mnohé prozradí o jeho povaze, přístupu k partnerovi a také k manželství. Dnes se zaměříme na ženy a na to, které jsou podle znamení ty nejbáječnější manželky.

Doporučené články Více

Beran

Beranům v žilách proudí horká krev a od toho se odvíjí i jejich vznětlivé reakce. Dokážou je rozčílit opravdu malichernosti, stačí tedy málo a už je oheň na střeše. A věřte, hádka s nimi jen tak neskončí. Hádají se až do krve i přesto, že nemají pravdu. Dejte jim proto chvilku, během které se uklidní a až poté s nimi něco řešte. V opačném případě byste zažili spršku nadávek, křičení a možná i fyzického "vyříkávání".

Býk

Na rozdíl od Beranů jsou Býci o něco klidnější, nenechte se však, ale zmást. Ačkoliv jsou to velmi vyrovnané a tolerantní bytosti, jakmile jejich pohár přeteče, neznají se. Jejich vztek roste postupně, a pokud je rozčílíte natolik, že vybouchnou, dokážou vám vyčíst věci i za několik měsíců zpátky. Když se dostanou do tohoto stavu, jen těžko je uklidníte. Nechte je proto vydechnout a v žádném případě jim v tuto chvíli nic nevyčítejte. Jakmile se sami uklidní, dokážou s vámi vést konstruktivní rozhovor, během kterého vyřešíte všechny své spory.

Blíženci

Blíženci v sobě nosí dvě osoby, proto je velmi těžké odhadnout, jak budou v jistých situacích reagovat. Jindy by danou situaci přešli bez povšimnutí, druhý den je ale dokáže pěkně naštvat. Jakmile jsou v záchvatu hněvu, jsou všehoschopní včetně pomsty. Řešte proto s nimi všechno v poklidu, jinak se k zdárnému konci vaší hádky nikdy nedostanete.

Rak

Raci se za všech okolností snaží na všem domluvit a pochopit pocity toho druhého. Jakmile ale stejnou snahu u svého protějšku nevidí, ba dokonce cítí jisté urážky nebo posměch, dokážou se naštvat tak, jak jste je ještě neviděli. Bývá to však velmi zřídka a místo křiku a nadávek spíše mlčí a danou osobu, se kterou se hádají, naprosto ignorují. Přestanou zvedat telefon, odepisovat na esemesky a domluvenou schůzku na poslední chvíli zruší. Když se tohle začne dít, může vám být jasné, že máte malér.

Typy partnerů podle znamení: Ryby jsou romantické citlivky a Štíři nevypočitatelné zmije! Jak jste na tom vy?

Typy partnerů podle znamení: Ryby jsou romantické citlivky a Štíři nevypočitatelné zmije! Jak jste na tom vy?

Jste někdy až moc velká citlivka, nebo ve vztahu hledáte spíš logiku? Hádáte se rádi, nebo se snažíte všem zavděčit? Podívejte se, jaký typ partnera jste podle znamení zvěrokruhu a na čem byste měli ještě zapracovat!

Doporučené články Více