Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Naše znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, dokáže ovlivnit i to, jak na neshody ve vztazích reagujeme. Která znamení jsou tedy klidná a kterým je lepší se raději klidit z cesty?

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

Znamení zvěrokruhu odhalí opravdu hodně věcí o vaší osobě. Pokud jste si vyhlédla nový objev a po fyzické stránce vás přitahuje, určitě v sobě řešíte otázku, jak tento chlapík asi líbá. Bude se vám to s ním líbit a jeho rty z vás udělají vášnivou Rosalind

Doporučené články Více

 

Beran

Beranům v žilách proudí horká krev a od toho se odvíjí i jejich vznětlivé reakce. Dokážou je rozčílit opravdu malichernosti, stačí tedy málo a už je oheň na střeše. A věřte, hádka s nimi jen tak neskončí. Hádají se až do krve i přesto, že nemají pravdu. Dejte jim proto chvilku, během které se uklidní a až poté s nimi něco řešte. V opačném případě byste zažili spršku nadávek, křičení a možná i fyzického "vyříkávání".

Býk

Na rozdíl od Beranů jsou Býci o něco klidnější, nenechte se však, ale zmást. Ačkoliv jsou to velmi vyrovnané a tolerantní bytosti, jakmile jejich pohár přeteče, neznají se. Jejich vztek roste postupně, a pokud je rozčílíte natolik, že vybouchnou, dokážou vám vyčíst věci i za několik měsíců zpátky. Když se dostanou do tohoto stavu, jen těžko je uklidníte. Nechte je proto vydechnout a v žádném případě jim v tuto chvíli nic nevyčítejte. Jakmile se sami uklidní, dokážou s vámi vést konstruktivní rozhovor, během kterého vyřešíte všechny své spory.

Blíženci

Blíženci v sobě nosí dvě osoby, proto je velmi těžké odhadnout, jak budou v jistých situacích reagovat. Jindy by danou situaci přešli bez povšimnutí, druhý den je ale dokáže pěkně naštvat. Jakmile jsou v záchvatu hněvu, jsou všehoschopní včetně pomsty. Řešte proto s nimi všechno v poklidu, jinak se k zdárnému konci vaší hádky nikdy nedostanete.

24 věcí, které jste nevěděli o vašem znamení! Podívejte se, na co si dát ve vztahu pozor a co se naopak vyplatí ocenit

24 věcí, které jste nevěděli o vašem znamení! Podívejte se, na co si dát ve vztahu pozor a co se naopak vyplatí ocenit

Je zřejmé, že každé znamení je charakteristické vlastnostmi, které jsou pro ně typické. Ovšem za každým znamením se skrývá také něco, co je pro jeho povahu trochu atypické. Podívejte se, jaká tajemství skrývají jednotlivá znamení za svou povahou.

Doporučené články Více

Rak

Raci se za všech okolností snaží na všem domluvit a pochopit pocity toho druhého. Jakmile ale stejnou snahu u svého protějšku nevidí, ba dokonce cítí jisté urážky nebo posměch, dokážou se naštvat tak, jak jste je ještě neviděli. Bývá to však velmi zřídka a místo křiku a nadávek spíše mlčí a danou osobu, se kterou se hádají, naprosto ignorují. Přestanou zvedat telefon, odepisovat na esemesky a domluvenou schůzku na poslední chvíli zruší. Když se tohle začne dít, může vám být jasné, že máte malér.