Řekne-li se hřích, který z těch sedmi smrtelných vás napadne jako první? Může to být pýcha, smilstvo, hněv, obžerství, závist, lakomství nebo lenost. Každý z nás má sklony k jinému z těchto hříchů. Podívejte se s námi na to, ke kterému z hříchů máte podle horoskopu největší sklony…

1) Beran

Beran je ohnivým znamením, které má nejblíže k hněvu. Toto znamení často velmi rychle vzplane a rozhodně si nenechá nic líbit. Mnohdy jsou Berani velmi hlasití a umí si zjednat pořádek. Občas mají sklony k agresivitě a nejraději by všechny kritické situace řešili stručně ručně.

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!

Doporučené články Více

2) Býk

Býkovou největší neřestí bývá lakomství. Nejde ani tak o to, že by vám Býk nechtěl nic půjčit, ale má rád pocit jistoty a věčně si myslí, že má sám málo. Býk je málokdy stoprocentně spokojený s výší platu, s odvedenou prací a také s ušetřenými financemi. Neustále by potřeboval víc a zapomíná při tom, jak moc vlastně má.

3) Blíženci

Nevyzpytatelné znamení Blíženců kráčí jednoznačně ruku v ruce se smilstvem. Tato rozdvojená a mnohdy i roztrojená osobnost nedokáže odolat touze a rozkoš se slastí jsou jejím hnacím motorem. Blíženec to vždy hraje na několik stran a musí mít pocit, že on je ten, jehož všichni uctívají. Pak se s ním dá vyjít. Jinak jen velmi těžko.

4) Rak

Znamení Raka se dotýká dvou hříchů. V první řadě obžerství a v druhé neméně důležité řadě lenosti. Rak má rád svůj klid a pohodu, rád lenoší a málokdy se mu chce do společnosti mezi lidi. Přitom si však stěžuje na samotu a nepochopení. A pak přichází na řadu obžerství. Všechen smutek a bol světa Rak vyřeší tím, že se nají. Mnohdy to s jídlem ale opravdu přehání.