Spočívá recept na klidné a spokojené partnerství skutečně ve hvězdách? Podle astrologů rozhodně ano. I v případě hádek na každé z dvanácti znamení zvěrokruhu platí něco jiného. Jednomu je potřeba ustoupit, s druhým se můžeš chopit iniciativy. Co na koho platí?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Skopci jsou velmi energičtí a vášniví, lidově řečeno mají někdy příliš horkou hlavu, je tedy důležité umět si připravit a dobře načasovat argumenty, protože jinak nemáš proti nim šanci a někdy je lepší takticky ustoupit a nechat je vést diskuzi.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býk si užije s kolegyní, Rak tlačí v posteli na pilu

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býk si užije s kolegyní, Rak tlačí v posteli na pilu

Leden se chýlí ke svému konci. Poslední víkend před námi. Bude vás o víkendu hřát láska? Nebo pocítíte chlad v srdci? Získejte větší nadhled nad situacemi, které nemusí být podle vašich představ. U některých zrozenců se dostane vše do rovnováhy a jejich p

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Lidé v tomto znamení jsou velice tvrdohlaví a často odmítají o problémech diskutovat. Tajemství úspěchu tkví podle astrologů v klidnějším tónu hlasu, to prý Býka přiměje k diskuzi. Je dobré ujistit ho, že řekneš ty své a pak budeš naslouchat i ty jemu a jeho argumentům.

BLÍŽENCI (22. 5. – 22. 6.)

Blíženci obecně velmi rádi mluví, komunikativnost je jim vlastní, a tak budou chtít věc pořád rozebírat. Často své argumenty hrotí. Je dobré nechat je trochu vymluvit, pak hlavně sobě dopřát pauzu, aby ses mohla trošku nadechnout a teprve poté celou věc znovu rozebrat.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají velké srdce, což je činí velmi citlivými. Při řešení konfliktu s nimi musíš postupovat opatrně a pozvolna, raději se připrav na možný emocionální výbuch. Vůbec nejlepší bude, když ho po hádce obejmeš a ujistíš, že ho stále miluješ.