Svádění není jen výsadou letních měsíců. Žhavé pohledy očí, romantika, milostné avantýry a dobývání bez hranic mohou vytvořit i překrásnou lásku. Flirtování je taková malá předehra. Někdo si ho užívá s velkou oblibou, jiný se tak trochu stydí! Víte, jak jste na tom podle hvězd?

Beran

Pro Berana je flirtování největším koníčkem, protože mu nelze upřít soutěživost. Toto ohnivé znamení moc rádo pozoruje své úspěchy, těší se obrovské pozornosti. Do svádění jde na sto procent a dává to také otevřeně najevo. Pokud se jejich objekt zájmů nechytne rychle na háček, jdou o dům dál. 

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Jste ďábel, nebo prkno? Každé znamení to v posteli umí jinak

Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte s..xuálních radovánek. Jste rádi nahoře, anebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Jste totální prkno, anebo jste jako utržení ze řetězu? To všechno hvězdy vědí!

Doporučené články Více

Býk

Býk a flirtování, to je poněkud ojedinělá kategorie. Smyslnost, oddanost a pochopení, to jsou jeho priority, proto se letmými pohledy očí příliš nezajímá. Když je Býk sveden a nevyjde to, těžce to nese. Stále doufá v pevný svazek. Dokáže si na něj počkat hodně dlouhou dobu, protože je vytrvalý.

Blíženci

Blíženci se pro flirtování prostě narodili. Když začnou na své kořisti lásky pracovat, nikdo nemá šanci a vždy podlehne. Blíženec moc dobře ví, co chce druhé pohlaví slyšet. Navíc se umí skvěle chovat, těší se výborné komunikaci, je společenský a galantní. Bohužel je to jen flirtování a nic vážnějšího.

Rak 

Rakův svět je romantický a nesnese v něm jen plané řečičky, aby dosáhl sexuálního požitku. Partnerské vztahy jsou pro něj vzácností, proto si s jejich navazováním dává načas. Nicméně umí příjemně a nenuceně zaujmout. Není vulgární, netlačí na pilu a chová se gentlemansky.