Jistě víte, jaká je základní charakteristika vašeho znamení. Jak ale může znamení ovlivňovat ženskou stránku vaší osobnosti? Jaké jsou ženy ve znamení Lva? Buďte si jistí, že od žen ve znamení Kozoroha je rozeznáte velmi snadno. Jaké jsou nejsilnější, ale také nejslabší vlastnosti žen jednotlivých slunečních znamení?

Beran

Žena narozená ve znamení Berana by měla na čele nosit červenou tabulku s nápisem: "Pozor na mě!" Je nevypočitatelná, působí nepřístupně, chladně a odtažitě. Někdy to dokonce může vypadat, že ji muži naprosto nezajímají, ale opak je pravdou. Tato žena je dokonalá herečka. Možná vám poleze na nervy její paličatost a impulzivnost. Nebuďte překvapení, když bude nejprve jednat a teprve potom myslet. Přestože se její úsudek může jevit jako tvrdý, až krutý, naprosto vás dostane svou hravostí a potřebou zkusit úplně všechno, co se jí nabídne. Velmi slyší na lichotky, je nevyléčitelně romantická a srší z ní pravá ženskost a silná sexualita.

Štěstí podle horoskopu: Víte, v čem spočívá?

Štěstí podle horoskopu: Víte, v čem spočívá?

Štěstí je křehká věc, prchavý pocit, který se někdy objeví a často si ho ani nevšimneme. Někdy si ale po něm zcela zbytečně šlapeme. Znamení horoskopu vás ale může nasměrovat... v lásce i v životě. 

Doporučené články Více

Býk

Žena narozená pod nadvládou Býka dokonale ovládá umění svádět, aniž by ji to někdy musel někdo učit. Jejímu kouzlu nepodlehne pouze muž, který je po smrti. Je velmi smyslná a sentimentální, ale vůči partnerovi má také silné vlastnické sklony. Snadno s sebou nechá cloumat žárlivostí a můžete vzít jed na to, že nevěru nikdy nezapomene ani neodpustí. Je praktická, na platonickou lásku nevěří a její city jsou stálé a silné. Krátkodobé románky nejsou nic pro ni. Ráda jí a pije a nade vše miluje luxus, pohodlí a dostatek všeho.

Blíženci

Žena, ve které se ukrývají Blíženci, dělá čest svému znamení. Je jako harém – má v sobě několik dalších žen a ani ona sama nikdy neví, která z nich zrovna dostane hlavní slovo. Ať už to bude jakákoliv, můžete si být jistí, že bude výtečná společnice, zábavná, inteligentní, vtipná a rychle reagující. Dokáže dělat několik věcí najednou a neustále se vrhá do něčeho nového. Jelikož musí mít neustále svobodu, nesnese, když ji někdo svazuje. Také proto většinou nemá zájem o delší vztahy a má silné sklony k promiskuitě. Nosí srdce na dlani, je otevřená, ale bývá také často dezorientovaná a období veselosti se u ní střídá s obdobím depresí.

Rak

Základní charakteristika ženy narozené ve znamení Raka je snadná. Tato bytost je do očí bijícím způsobem romantická, nesmělá, plachá a orientovaná na domov a jistoty. Lpí naprosto na všem, včetně minulosti i nevyhovujících vztahů. Přesto si ale také všechno pamatuje, obzvlášť jedná-li se o příkoří a osobní křivdy. Je výborná hospodyně a kuchařka – také proto, že je šetřivá a s penězi se ochotně rozloučí jedině tehdy, když se utrácejí jako balzám na její bolavou duši. Potřebuje být hýčkána, oceňována a vyžaduje pozornost.