Kromě osobnostních rysů jedndotlivých znamení v sobě nosíte i alfa nebo beta rysy. Můžete v sobě nosit oba, ovšem podle astrologie jeden typ převládá. Který typ jste vy?

Alfa ženy jsou dominantní vůdkyně, které rády ovlivňují každého, koho potkají. Někdy kvůli tomu mohou narazit. V životě jsou vášnivé, a to ve všem, co dělají. Nikdy se nebojí, že by si ušpinily ruce, jen když dosáhnou toho, co chtějí. Alfa žena zná svoje zbraně, ví, co chce, a je potřeba s ní počítat. Jsou většinou nezávislé a mají tendenci dělat věci samy a po svém.

Beta ženy jsou pečující a introvertní. Jsou to ženy, které dávají přednost týmové práci, než aby pracovaly samy. Mají tendenci být tiché, ale dokážou vyjádřit svůj názor, když cítí, že je to důležité. Jsou emocionální, duchovní, trochu pasivní, ale skvěle si vedou v komunikaci. Mají rády pohodlí a nesnášejí konflikty. Do jakého týmu, podle horoskopu, patříte vy? Čtěte dál:

Beran


Beranice, vy jste typické alfa ženy. Životem chodíte s hlavou nahoru a s odhodláním v očích. Jste připravené kopnout, když je třeba. Na ostatní můžete někdy působit trochu odstrašujícím dojmem, váš egoistický přístup je ale neuvěřitelně inspirativní. Často jste agresivní i ke svým nadřízeným, ale jen proto, že moc dobře víte, že si zasloužíte to nejlepší, a jste ochotná dělat vše pro to, abyste to nejlepší dostala.

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Znamení zvěrokruhu nám může o člověku mnoho povědět. Dokonce i to, co od nich můžeme čekat při hádce a jak reagují při rozzuření.

Doporučené články Více

Býk


Ženy ve znamení Býka jsou typické beta ženy. Jste ten typ, který vždycky stojí za zády svých přátel, aby je ochránil, protože si vážíte přátelství. Nemusíte být na vrcholu, netoužíte po moci. Jako beta žena nesnášíte konfrontace, ale oplýváte speciální dovedností, díky které zvládnete jakoukoli situaci. V tom jste pro ostatní příkladem. Jste profík, který kultivovaně zvládá jakékoli mezilidské vztahy.

Blíženci


Blíženci, vy jste také beta žena. Nikdy nebudete dominantní, protože vám stačí, když budete pochopena a spokojená. Jste ten typ člověka, který se baví, když je ve společnosti přátel. Nesnášíte plánování ani to, co baví alfy. Hlavním cílem všeho, co děláte, je jít s proudem a být šťastná. Jako beta jste flexibilní a adaptabilní. Nehrnete se do ničeho, pokud necítíte, že byste měla. Nesnášíte tlaky a klidně si sednete na zadní sedadlo, i tak si to užijete.

Rak


I ženy ve znamení Raka jsou spíše beta typy. Je to díky emocím, které prožíváte a které jste schopné naopak přijímat. Nerady odhalujte svoje pocity a svoje srdce máte jako na dlani. Když někdo potřebuje vaše pomoc, roztrháte se pro něj. Spousta lidí to vidí jako negativní rys, protože když někdo neumí ovládat emoce, je slabý. Ale tak to není! Být v kontaktu s vašimi emocemi znamená, že jste empatická a citlivá vůči ostatním, a to je vaše velké plus.