Jaká tedy je žena narozená ve znamení Vah?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

Zlozvyky podle hvězd: Štíři jsou roztržití, Býci si koušou nehty

Zlozvyky podle hvězd: Štíři jsou roztržití, Býci si koušou nehty

Kozorozi ulítávají na nakupování, Vodnáři zase rádi experimentují a pak lehce sklouznou do závislostí. Každý máme nějakou tu slabůstku, ať už je to jenom kousání nehtů nebo vynucování si pedantského pořádku v domácnosti. Jaké jsou ty vaše nejhorší zlozvyk

Doporučené články Více

Žena ve Vahách symbolizuje rovnováhu, soulad a harmonii. Je přívětivá, jemná, citlivá a vnímavá. Nesnáší agresivitu, násilí a nespravedlnost.

Nelze opomenout její váhavost, vždycky nejprve zvažuje všechny možnosti, hledá kompromisy. Vyhýbá se konfliktům – především proto, že touží být oblíbená. Chce ostatním tak moc vyhovět, že někdy zapomene na to, co chtěla ona sama. Mnohdy slíbí více, než může splnit.

Jak vypadá? Je ztělesněním ženskosti. Velice přitažlivá, okouzlující. Má estetické cítění a vybraný vkus. Ona však na sobě neustále hledá chyby. Muž by ji měl ubezpečovat, že je ta nejkrásnější.

Žena narozená ve Vahách nedokáže žít sama. Svého partnera si pečlivě vybírá. Pokud jí ublíží, odejde, i když to pro ni bude bolestné. Potřebuje lásku, souznění a pocit vnitřní spokojenosti.

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Jistě víte, jaká je základní charakteristika vašeho znamení. Jak ale může znamení ovlivňovat ženskou stránku vaší osobnosti? Jaké jsou ženy ve znamení Lva? Buďte si jistí, že od žen ve znamení Kozoroha je rozeznáte velmi snadno. Jaké jsou nejsilnější, ale

Doporučené články Více

Je mistryně ve flirtování. Váha bere s..xualitu a svádění jako umění. Milování si chce užít a vychutnat. Má ráda romantiku a dlouhé předehry, vyžaduje dokonalé prostředí. V posteli je mimořádně nápaditá.

Erotogenní zóny? Kříž a zadeček.

Ona Váha + on Beran

Pro ženu ve znamení Vah nebývá těžké muže v Beranu poblouznit. Je krásná, šarmantní, dokáže mu neustále lichotit. Beran pod jejím vlivem doslova roztává, rád se chlubí touto ženou po svém boku. Ale tím, jak je ona nerozhodná a všechno jí trvá, dochází k mnoha konfliktům. Jejich s..xuální soulad je nevídaný, skvěle se doplňují. Funguje to mezi nimi naprosto přirozeně, ani jeden nemusí nic předstírat.

Ona Váha + on Býk

Žena ve Vahách je silná osobnost, nepotřebuje, aby se o ni někdo staral. Muž narozený v Býku ale chce svou ženu ochraňovat. Ona ráda debatuje na vážnější témata, to on nevyhledává. Oba jsou nenapravitelní romantici a preferují dlouhodobé vztahy, nějaký čas jim trvá, než někomu uvěří. Fyzická přitažlivost je ohromná. Býk je velmi pozorný milenec, dokáže jí splnit i ty nejskrytější touhy.

Ona Váha + on Blíženec

Vynikající kompatibilita. Žena ve Vahách to s mužem v Blížencích umí, je mu rovnocennou partnerkou. Jsou si hodně podobní, což je k sobě přitahuje. Tam, kde jsou rozdílní, se zase doplňují. Navzájem se respektují a dopřávají si svobodu. Stejně se dívají i na peníze, které u nich nejsou na prvním místě. V s..xu se rovněž shodnou. Oba romantiku a lásku upřednostňují před samotným uspokojením.