Jaká tedy je žena narozená ve znamení Vah?

Jedná se o inteligentní, optimistickou, otevřenou, tolerantní, diplomatickou ženu. Váha miluje společnost, ráda konverzuje, má smysl pro humor. Je to týmová hráčka, výtečně spolupracuje s ostatními.

TIETO PÁRY ZNAMENÍ ZVEROKRUHU MAJÚ TIE NAJKRAJŠIE VZŤAHY! PATRÍTE MEDZI NICH?

TIETO PÁRY ZNAMENÍ ZVEROKRUHU MAJÚ TIE NAJKRAJŠIE VZŤAHY! PATRÍTE MEDZI NICH?

Astrologická prognóza pre deň sa stáva nielen akýmsi vodítkom, ale nastavuje náladu človeka a jeho postoj k okolitému svetu v nasledujúcich 24 hodinách. Každé znamenie zverokruhu má svoje vlastné charakteristiky, či už pozitívne alebo negatívne, na základ

Doporučené články Více

Žena ve Vahách symbolizuje rovnováhu, soulad a harmonii. Je přívětivá, jemná, citlivá a vnímavá. Nesnáší agresivitu, násilí a nespravedlnost.

Nelze opomenout její váhavost, vždycky nejprve zvažuje všechny možnosti, hledá kompromisy. Vyhýbá se konfliktům – především proto, že touží být oblíbená. Chce ostatním tak moc vyhovět, že někdy zapomene na to, co chtěla ona sama. Mnohdy slíbí více, než může splnit.

Jak vypadá? Je ztělesněním ženskosti. Velice přitažlivá, okouzlující. Má estetické cítění a vybraný vkus. Ona však na sobě neustále hledá chyby. Muž by ji měl ubezpečovat, že je ta nejkrásnější.

Žena narozená ve Vahách nedokáže žít sama. Svého partnera si pečlivě vybírá. Pokud jí ublíží, odejde, i když to pro ni bude bolestné. Potřebuje lásku, souznění a pocit vnitřní spokojenosti.

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Milujete muže ve znamení Býka? Jistě vás potěší jeho romantická duše, upravenost a odhodlání vás získat.

Doporučené články Více

Je mistryně ve flirtování. Váha bere s..xualitu a svádění jako umění. Milování si chce užít a vychutnat. Má ráda romantiku a dlouhé předehry, vyžaduje dokonalé prostředí. V posteli je mimořádně nápaditá.

Erotogenní zóny? Kříž a zadeček.

Ona Váha + on Beran

Pro ženu ve znamení Vah nebývá těžké muže v Beranu poblouznit. Je krásná, šarmantní, dokáže mu neustále lichotit. Beran pod jejím vlivem doslova roztává, rád se chlubí touto ženou po svém boku. Ale tím, jak je ona nerozhodná a všechno jí trvá, dochází k mnoha konfliktům. Jejich s..xuální soulad je nevídaný, skvěle se doplňují. Funguje to mezi nimi naprosto přirozeně, ani jeden nemusí nic předstírat.