Všechny ženy jsou z jisté části čarodějnice. Ať už to popíráte nebo ne, každá z nás používá magické kouzla, aniž by o tom sama věděla. Takovou schopnost má téměř každá žena, stačí ji jen naštvat …

Pokud chcete zjistit, jakou čarodějnicí jste podle horoskopu vy, přečtěte si následující článek …

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

ZNÁTE TRADIČNÍ CIKÁNSKÝ HOROSKOP? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

Cikáni měli svou moudrost, která modernímu člověku mnohdy uniká. Jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna. V dnešní době, kdy je ezoterika, horoskopy i věštba velmi moderním trendem, vám nesmí

Doporučené články Více

Beran

Váš instinkt je darem shora! Máte úžasnou schopnost objevit se ve správném čase na správném místě. Pokud vidíte, že příliš často a okatě hýbou s nohama, možná bude lepší, když od nich co nejdříve odejdete.

Býk

Člověk s nejlepší duší, samozřejmě, pokud není naštvaná. V opačném případě je schopna proklít vás na několikrát a věřte, že se to splní. Na to, aby se dostala do takového stádia, se musíte snažit skutečně dost. Pokud se vám to podaří, mějte se na pozoru! Tato žena vám nic nedaruje!

Blíženec

Ženy tohoto znamení mají jedinečný dar hypnózy. Jen se podívejte na ty anděly v lidském těle! Vědí vám vnuknout jen ty nejlepší nápady a rady, stačí, pokud se podíváte do jejich nadpozemských očí. Jsou to dobré a neškodné bytosti, které si umí užít život naplno.

Rak

Život prožívají s lehkostí a vše jim vychází právě tak, jak si představují. Pokud žena pracuje v pekárně, její koláče jsou ty nejchutnější a pokud jako kadeřnice, objednávky má již na rok dopředu. V případě, že si mladá žena najde svou druhou polovičku, zahrne ji láskou a péčí, samozřejmě jen v tom případě, že její muž neuteče.

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Čekají vás v životě změny? Budete trpět podzimní depresí? Víme, co čeká na podzim vaše znamení.

Doporučené články Více