Co vás nejvíce děsí na budoucnosti? Možná si to nedokážete sami přiznat, ale vaše znamení zvěrokruhu vás prozradí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte strach, že vám život propluje mezi prsty a nikdy nenajdete člověka, se kterým se budete opravdu milovat. Neustále ho hledáte, ale on nepřichází, bojíte se, že se neobjeví nikdy a váš život bez něj bude prázdný a pustý.

Horoskop japonských mistrů: Znáte své zenové znamení?

Horoskop japonských mistrů: Znáte své zenové znamení?

Japonský horoskop je mnohem méně známý než třeba čínský. S klasickým horoskopem má společné to, že se se vypočítává podle měsíce a dne, kdy jste se narodili, zatímco rok na něj nemá vliv. Zenových znamení je ale pouze jedenáct. Které je to vaše a co o vás

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neradi si to přiznáváte, ale bojíte se smrti. Ve skrytu duše doufáte, že budete výjimka a podaří se vám nějakým způsobem žít věčně. Přejete si, aby někdo našel zázračný lék a vy se stali nesmrtelnými. Počítejte raději s tím, že vážně jednou umřete. Musíte se s tím smířit, abyste si dokázali užít zbytek svého života.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bojíte se neznáma. Nemáte rádi, když se něco jeví jako nepřehledné nebo nejisté. Problém spočívá v tom, že právě taková je budoucnost každého člověka. Vás vlastně děsí samotná budoucnost, protože pro vás představuje velkou neznámou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Děsí vás myšlenky, že nic není věčné. To, co máte teď, v budoucnu mít třeba nebudete. Čas se totiž s nikým nemazlí. Možná máte rádi svoji partu ve škole nebo v práci, ale jednou se všichni posunou dál. I vy se budete někam posunovat a už to nikdy nebude stejné. Stačí, když přijmete, že změny k životu patří.