Zamysleli jste se někdy nad tím, které znamení patří k těm nejhorším a které k nejlepším? My pro vás máme žebříček od nejmilejších a nejhodnějších lidí až po ty, co kradou, lžou a podvádí. Podívejte se, jak jste v našem žebříčku obstáli.

1. Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby patří k nejmilejším a nejhodnějším znamením. Jde o vzor ctnosti a dobroty. Těžko byste hledali empatičtější a citlivější znamení než právě Rybu.

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?

Doporučené články Více

2. Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou se svým smyslem pro čistotu a detail hned druhým z nejsympatič­tějších znamení. Jejich čistota není pouze fyzická, ale i duševní, což vám zaručuje upřímné jednání a vlídný přístup.

3. Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Právě zástupci tohoto znamení vědí přesně, co chtějí, a nebojí se okusit velký svět. Při své cestě za vytouženými ideály ovšem nikoho nezraňují ani nepodvádějí. Jde vůbec o nejpřátelštější znamení vůbec.

4. Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají vyvinutý smysl pro rodinu, a tak si můžete být jistí jejich láskou a věrností. Rozhodně se o vás vždy postarají a nenechají vás v úzkých. Jsou to prostě nejlepší osobní strážci.