Po horkém létě přišel podzim a každý se na něj tváří jinak. Jedni ho po velkých vedrech vítají a těší se, až se zabalí do šál a svetrů a schoulí se někde v křesle s knížkou a čajem. Jiní naopak truchlí po dlouhých dnech a nadávají na brzké stmívání a upršené počasí. Kam se řadí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Podzim v lidech vyvolává rozdílné emoce. Jedni opěvují jeho krásu v podobě barevného listí a zlatavých západů slunce, jiní naopak brblají, že slunce už ani nezahlédnou a je jim věčně zima. Kam se řadí právě vaše znamení? Mezi ta, která trpí podzimními smutky, nebo naopak ta, která příchod podzimu až fanaticky oslavují?

BYDLÍTE SPRÁVNĚ? OVĚŘTE SI TO PODLE HOROSKOPU

BYDLÍTE SPRÁVNĚ? OVĚŘTE SI TO PODLE HOROSKOPU

Tak jako podle šatů poznáte člověka, tak podle bytu poznáte znamení! Vyhovuje-li vám krásný pořádek bez zbytečností, rozhodně si nevybírejte za partnera Raka, ale zamiřte Amorův šíp na Panny! Horoskop přesně určuje, v jakém domovu se cítíte nejlépe. A pok

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou moc tvrdohlaví na to, aby je nějaké roční období opravdu rozhodilo. Podzimní deprese se jich rozhodně netýkají. Naopak, na podzim jsou rádi, že se trochu ochladilo a oni se můžou naplno věnovat nejrůznějším venkovním sportům, od běhání, po jízdu na kole. Je pravda, že jim horké počasí svědčí, takže si možná nad odchodem léta trochu postesknou: je to přece jen ideální období na dobrodružství a spontánní akce, které Berani tolik milují. Jejich ohnivá povaha však nemůže být podzimem nijak zpomalena.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nad celou situací přemýšlejí poměrně prakticky – s příchodem podzimu prostě nic nenaděláme, takže bude nejlepší z něj vytřískat co nejvíc. Podzim si zpříjemňují zejména jídlem. Užívají si všelijaké podzimní dobroty, od všemožně zpracovaných dýní, až po hřejivé zázvorové čaje a horkou čokoládu. Rádi se zachumlají do teplých svetrů a nepřízeň počasí prostě přetrpí uvnitř, s dobrou knihou. Z podzimu se nehroutí ani nejásají, zkrátka se s ním vyrovnají, jako se vším ostatním.