Po horkém létě přišel podzim a každý se na něj tváří jinak. Jedni ho po velkých vedrech vítají a těší se, až se zabalí do šál a svetrů a schoulí se někde v křesle s knížkou a čajem. Jiní naopak truchlí po dlouhých dnech a nadávají na brzké stmívání a upršené počasí. Kam se řadí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Podzim v lidech vyvolává rozdílné emoce. Jedni opěvují jeho krásu v podobě barevného listí a zlatavých západů slunce, jiní naopak brblají, že slunce už ani nezahlédnou a je jim věčně zima. Kam se řadí právě vaše znamení? Mezi ta, která trpí podzimními smutky, nebo naopak ta, která příchod podzimu až fanaticky oslavují?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Možná se dozvíte, proč jste si oblíbili zrovna toho svého, nebo proč on si zamiloval vás… Každý si rád přečte horoskop. Někdy nám poví i to, co jsme sami o sobě nevěděli… Například váš partner. Proč ho vlastně milujete? Opravdu to víte? Přemýšleli jste

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou moc tvrdohlaví na to, aby je nějaké roční období opravdu rozhodilo. Podzimní deprese se jich rozhodně netýkají. Naopak, na podzim jsou rádi, že se trochu ochladilo a oni se můžou naplno věnovat nejrůznějším venkovním sportům, od běhání, po jízdu na kole. Je pravda, že jim horké počasí svědčí, takže si možná nad odchodem léta trochu postesknou: je to přece jen ideální období na dobrodružství a spontánní akce, které Berani tolik milují. Jejich ohnivá povaha však nemůže být podzimem nijak zpomalena.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nad celou situací přemýšlejí poměrně prakticky – s příchodem podzimu prostě nic nenaděláme, takže bude nejlepší z něj vytřískat co nejvíc. Podzim si zpříjemňují zejména jídlem. Užívají si všelijaké podzimní dobroty, od všemožně zpracovaných dýní, až po hřejivé zázvorové čaje a horkou čokoládu. Rádi se zachumlají do teplých svetrů a nepřízeň počasí prostě přetrpí uvnitř, s dobrou knihou. Z podzimu se nehroutí ani nejásají, zkrátka se s ním vyrovnají, jako se vším ostatním.