Mají vás za pedanty, lidi do větru nebo citlivky? Nic není černobílé! Je čas učinit těmto stereotypům přítrž. My víme, že i Panny dokážou být nepořádné, Blíženci svědomití a Raci zásadoví.

Beran.

 Jste dobrodruzi. Ale odsud posud. Rádi zkoušíte nové věci a všichni v okolí vás považují za odvážlivce. Jenže jsou věci, na které ani vám odvaha nestačí. Například poprat se s deseti chlapy, skočit s padákem z letadla nebo zeptat se ženské, jestli je těhotná nebo jenom tlustá.

Proč nechtějí vážný vztah? Berani jsou opatrní, Ryby nesnášejí omezování

Proč nechtějí vážný vztah? Berani jsou opatrní, Ryby nesnášejí omezování

Někteří lidé jsou ve vztazích opatrní, a než udělají skutečně ten nejdůležitější krok, trvá jim to poněkud déle. Proč říkají, že ještě nejsou připraveni na vážný vztah? Čeho se bojí? Odpověď najdete v jejich horoskopu.

Doporučené články Více

Býk.

 Všichni vás mají za tvrdohlavé mezky. Ale vždycky to tak není. Umíte naslouchat a nahlížet na situaci i z pozice ostatních. Rádi necháte vybrat restauraci někoho jiného, rádi se vzdáte volby večerního filmu. Ve skutečnosti jste otevření všem novým nápadům.

Blíženec.

Máte pověst toho, kdo nedotahuje věci do konce, a to ať už jde o kariéru nebo o vztahy. Nicméně vy máte ve skutečnosti naprosto jasno v tom, co chcete. Jen chápete, že všechno nejde hned. Proto pořád čekáte na pravou pracovní příležitost nebo velkou lásku. Ale jakmile se vám to podaří, už se toho nevzdáte.

Rak.

 Lidé jsou přesvědčení, že jste zapřísáhlí romantici, co se nemilují jinak než u hořících svíček. Mají vás taky za nenapravitelné naivky. Vy jste přitom mnohem praktičtější, než by se mohlo zdát! Máte sice rádi, když je kolem vás hezky, nicméně lásku na první pohled berete vlažně a jen tak si někoho do života nepustíte.