Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, ale letos vás žádné nenapadlo, pak se inspirujte tipy, které vám přináší vaše sluneční znamení. Ještě máte čas, je teprve půlka ledna, třeba se konečně splní váš velký sen nebo přání!

Beran


Vy jste sólo hvězd, ale letos budete úspěšní, pokud se do něčeho pustíte v týmu. Pracujte na svém současném vztahu nebo hledejte jiného partnera. Abyste byli úspěšní, měli byste letos zapracovat na kompromisech místo toho, abyste tvrdohlavě trvali na svém.

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Do konce roku zbývá jen pár týdnů a je jen otázkou, jestli stihnete dořešit záležitosti, které se v tomto roce otevřely. Čeká vás ještě nějaká změna, nebo budete mít klid až do Silvestra? Zeptali jsme se karet, co vás čeká a nemine.

Doporučené články Více

Býk


Toužíte po slasti? V roce 2019 omezte zejména své toxické návyky, ať už k nim patří cokoli. Nebuďte tak moc shovívaví a hledejte dobrodružství spíše ve zdravé kondici, zdravém jídle a v pohybu venku. Prozkoumejte nové pracovní příležitosti nebo zlepšete svoje dovednosti, abyste se dostali na vrchol.

Blíženci


Blíženci mají talent skoro na všechno a kamery budou letos mířit přímo na vás. Využijte svoje schopnosti a talent moudře a podporujte svoje tvůrčí schopnosti. Romantické riskování v oblasti lásky se vám může vyplatit, takže máte šanci i na objevení skutečné lásky. Svazky, které vás svazují, opusťte nebo více usilujte o jejich zlepšení.

Rak


Raci milují domov a rádi v něm tráví čas. Letos byste z něj ale měli taky občas vyjít a soustředit se na práci a jiné záležitosti. Renovujte, opravujte, budujte. Možná vás čeká příjemné překvapení v podobě těhotenství. Naučte se zvládat stres, cvičte a dobře spěte. A pokud můžete, předelegujte úkoly, které vás čekají, na profíky.