Každého z nás dokáže něco vytočit nebo pořádně dráždit, zvláště když ta situace nebo osoba neodpovídá našim představám. Pravda, i na tom bychom měli zapracovat a nebýt tak netolerantní, na druhou stranu – proč bychom se měli obklopovat těmi, kdo nejsou naše krevní skupina? Co irituje vás podle znamení, v němž jste se narodili?

Kolikrát jste se už přistihli, že vás nějaký člověk doslova vytáčí, a stačí se třeba na něj jen podívat. Ani s ním nemusíte mluvit. Stačí, když ho vidíte, slyšíte i z druhého konce místnosti a musíte dýchat stejný vzduch. Co nebo kdo irituje vás podle zvěrokruhu?

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Připravili jsme pro vás pokračování seriálu o znameních zvěrokruhu. V tomto díle se dozvíte vše o vztazích vodnářek, ryb a žen ve znamení Berana. Prozradíme vám všechny přednosti i neřesti těchto žen, ke komu se nejlépe hodí a co všechno na ně platí.

Doporučené články Více

Beran

Berani nemůžou vystát průměrné nebo neschopné lidi. Jako první znamení zvěrokruhu a znamení ohně, Berani jsou velmi nároční na sebe i na ostatní. Neakceptují ty, kteří nejsou schopni větší aktivity a uvíznou na slepém bodě bez touhy něco změnit. Berany takoví lidé dokážou vytočit do nepříčetnosti a dávají jim to taky pěkně sežrat.

Býk

Býci nesnášejí faleš a lži. Musí být obklopeni lidmi, kteří jsou důvěryhodní, upřímní a tolerantní. Jakmile se setkají se lží nebo nějakou falší, vyškrtnou onu osobu ze svého seznamu přátel nebo blízkých osob. Umějí přijmout konstruktivní kritiku, ale když si všimnou, že osoba, s níž vedou spor, nechce změnit názor, stanou se z nich paličatí mezci a pořádně je to vytočí.

Blíženci

Blížence ze všeho nejvíc vytočí rutina a apatie. Jsou to všestranní a inteligentní lidé, kteří mají jiskru a spoustu duševní agility. Nemají rádi „pomalé“ lidi, kteří se netouží nic naučit ani změnit svůj názor či postoj. Rutina je dráždí a nesnášejí ji. Lidé, kteří neprojevují žádnou iniciativu nebo jen mlčí, ti jsou pro Blížence absolutně nepřijatelní.