Střelec

Střelce nejvíc ze všeho zklame zrada. Nic horšího pro ně neexistuje než zrada někoho blízkého. Střelci mají obvykle vysoce nastavenou laťku pro to, jak by mělo přátelství či vztah vypadat, a očekávají, že ostatní se budou chovat v souladu s jejich očekáváním. Jakmile jim někdo zalže nebo je zradí, jsou nesmírně zklamaní.

Kozoroh

Kozorozi stráví spoustu času přemítáním o tom, co druzí udělali nebo by měli udělat. Zvláště pak od těch, na které mají největší očekávání. Jsou zklamaní, když nemají nad ostatními kontrolu a když jim nemohou vysvětlit, co udělali špatně.

Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

Jsou věci, které nám jdou automaticky. U někoho je to sport, jiní mají přirozenou autoritu, další zase talent utěšit a uklidnit. Pokud věříte, že váš osud a osobnost ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, pro co jste se narodili právě vy.

Doporučené články Více

Vodnář

Vodnáři jsou snílci a milují sny. Zřídkakdy se ale chtějí skutečně zavázat k něčemu, co by jim pomohlo tento sen uskutečnit. Vždy se snaží spolehnout sami na sebe a jsou velmi zklamaní z myšlenky, že by museli spolupracovat ještě s někým dalším. Nejraději pracují sami a ve chvíli, kdy musí někoho požádat o pomoc, jsou velmi frustrovaní.

Ryby

Ryby jsou ze všeho nejvíc zklamané z toho, když je někdo dostatečně nerespektuje. Ryby mají dojem, že dělají všechno perfektně a že by to ostatní měli uctívat téměř zlatem. Považují se za úžasné osoby, které nikdy nechybují. Jakmile si tedy někdo nemyslí, že jsou takové, jsou zklamané a jejich ego je pohmožděné na hodně dlouho.

zdroj: