Lev

Lvi se považují za vůdce ve všech situacích. Pořád musí být číslo jedna, a jakmile se ocitnou mezi lidmi, kteří je tak neberou, a dokonce je i převyšují, jsou velmi zklamaní. Lvi potřebují, aby je všichni brali jako autoritu.

Panna

Panny jsou analytické a rády kritizují. Největší zklamání pochází z očekávání, které kladou na toho druhého. Zklamání je životní krví Panen a neustále se cítí zklamané i doma, zvláště když zjistí, že ani partner není takový, jakého si vysnily.

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Každé znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá jak dobré vlastnosti, tak ty špatné. A právě na stinné stránky se dnes zaměříme. Příjemné čtení to nebude, pravda někdy bývá krutá a bolestná. Někteří to vehementně popřou, že takoví přece nejsou, je docela možné, že

Doporučené články Více

Váhy

Váhy jsou zklamané, pokud někdo napadne jejich soukromí. Když někdo nezapadne do jejich představy soukromého prostoru, jsou frustrované. Váhy jsou nejvíc zklamané jinými lidmi, kteří něco očekávají, ale ony jim to nejsou schopné dát.

Štír

Štíři jsou zklamaní ve chvíli, kdy se jim nedaří uskutečnit něco, co si naplánovali. Jsou doslova posedlí myšlenkou, že by se něco nepodařilo tak, jak si usmysleli. Když to nevyjde, rozzlobí se a ztratí se v emocionálním ohni.