Lev

Lvi se považují za vůdce ve všech situacích. Pořád musí být číslo jedna, a jakmile se ocitnou mezi lidmi, kteří je tak neberou, a dokonce je i převyšují, jsou velmi zklamaní. Lvi potřebují, aby je všichni brali jako autoritu.

Panna

Panny jsou analytické a rády kritizují. Největší zklamání pochází z očekávání, které kladou na toho druhého. Zklamání je životní krví Panen a neustále se cítí zklamané i doma, zvláště když zjistí, že ani partner není takový, jakého si vysnily.

Týden do Valentýna: Jak vybírat květinu a víte, co která znamená?

Týden do Valentýna: Jak vybírat květinu a víte, co která znamená?

Už jen týden zbývá do svátku zamilovaných, a tak je nejvyšší čas zapřemýšlet nad výběrem květiny. Pánové, až svou milou na Valentýna (nebo kdykoliv jindy) obdarujete kyticí, pošlete jí nenápadně odkaz na tenhle článek. A vy, dámy, pokud jste (nejen) na Va

Doporučené články Více

Váhy

Váhy jsou zklamané, pokud někdo napadne jejich soukromí. Když někdo nezapadne do jejich představy soukromého prostoru, jsou frustrované. Váhy jsou nejvíc zklamané jinými lidmi, kteří něco očekávají, ale ony jim to nejsou schopné dát.

Štír

Štíři jsou zklamaní ve chvíli, kdy se jim nedaří uskutečnit něco, co si naplánovali. Jsou doslova posedlí myšlenkou, že by se něco nepodařilo tak, jak si usmysleli. Když to nevyjde, rozzlobí se a ztratí se v emocionálním ohni.