Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zbožňujete svobodu, rádi cestujete a objevujete nové věci. Bojíte se, že se jednou rozhodnete špatně a kvůli své volbě o volnost přijdete. Nic vás neděsí více než se nechat dobrovolně zavřít do klece.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvrdě pracujete, protože toužíte po úspěchu. Strašně se bojíte, že v životě neuspějete. Velmi se na to upínáte, takže pokud se vám nedaří, váš život se sype. Měli byste se zamyslet nad svými životními prioritami, abyste nedopadli špatně.

Jak kazíte vztah podle vašeho znamení horoskopu? Tohle jsou ty nejhorší slabiny každého!

Jak kazíte vztah podle vašeho znamení horoskopu? Tohle jsou ty nejhorší slabiny každého!

Každé znamení si s sebou nese kladné i záporné stránky. A většinou se ty záporné negativně promítají i v našem partnerském vztahu. Je však potřeba si tyto vlastnosti uvědomit a začít s nimi pracovat.

Doporučené články Více

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebaví vás žít klasickým životem, toužíte po něčem speciálním. Nechcete zabřednout do stereotypu. Většina lidí se touží usadit v útulném domečku a založit v něm vlastní rodinu. Vy se chcete odlišovat. Máte strach, že jednou půjdete s davem a budete jako ostatní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte citlivou povahu, rádi ostatním s různými věcmi pomáháte. Nenávidíte krutost a nespravedlnost. Bojíte se, že si na vás někdo bude vybíjet zlost. Špatně snášíte kritiku, berete si ji osobně. Taky máte strach z lidí, kteří se neumějí ovládnout a začnou na vás řvát.

zdroj: