Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zbožňujete svobodu, rádi cestujete a objevujete nové věci. Bojíte se, že se jednou rozhodnete špatně a kvůli své volbě o volnost přijdete. Nic vás neděsí více než se nechat dobrovolně zavřít do klece.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvrdě pracujete, protože toužíte po úspěchu. Strašně se bojíte, že v životě neuspějete. Velmi se na to upínáte, takže pokud se vám nedaří, váš život se sype. Měli byste se zamyslet nad svými životními prioritami, abyste nedopadli špatně.

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Horoskop Ravena Argoni: Jak vstoupíte do Nového roku?

Jaký bude váš prosinec a jaký bude start do nového roku? Raven Argoni odhaluje tajemství prosince  jako startu do Nového roku. 

Doporučené články Více

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebaví vás žít klasickým životem, toužíte po něčem speciálním. Nechcete zabřednout do stereotypu. Většina lidí se touží usadit v útulném domečku a založit v něm vlastní rodinu. Vy se chcete odlišovat. Máte strach, že jednou půjdete s davem a budete jako ostatní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte citlivou povahu, rádi ostatním s různými věcmi pomáháte. Nenávidíte krutost a nespravedlnost. Bojíte se, že si na vás někdo bude vybíjet zlost. Špatně snášíte kritiku, berete si ji osobně. Taky máte strach z lidí, kteří se neumějí ovládnout a začnou na vás řvát.

zdroj: