Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte rádi pozornost, často se stavíte do vůdčí pozice. Cítíte se šťastní, když můžete být středem pozornosti. Otevřenost považujete za svoji silnou stránku, zároveň vám však působí strach. Bojíte se totiž, že jednoho dne vás budou ostatní ignorovat a už nebudete mezi ostatními tolik populární.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte rádi, když jsou všechny věci v pořádku. Potřebujete je mít pod kontrolou. Ve chvíli, kdy se vám to nedaří a všechno se vám rozpadá pod rukama, šílíte. Strašně se bojíte, že některé věci nezvládnete.

HOROSKOPY PODLE TAROTU OD 26. LISTOPADU DO 2. PROSINCE 2018

HOROSKOPY PODLE TAROTU OD 26. LISTOPADU DO 2. PROSINCE 2018

Kdo bude mít tento týden štěstí ve hře, koho čeká láska a kdo by si měl dát pozor na nevyžádané rady? Přečti si, jak je na tom tvé znamení v novém týdnu podle tarotových karet.

Doporučené články Více

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nechcete se vracet k někomu, koho jste dříve měli rádi. Váš protějšek vám ublížil a rozešli jste se. Bojíte se ale, že kdyby se k vám chtěl vrátit, nedokázali byste mu odolat. U vás platí, že když se do někoho zamilujete, dokážete mu po určité době odpustit i nevěru. Sami nicméně dobře víte, že byste to neměli dělat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bojíte se ostatním lidem ukázat svoji zranitelnost. Snažíte se na ostatní působit klidně a vyrovnaně. Chcete, aby si o vás mysleli, že všechno zvládnete sami a o pomoc žádat nikdy nepotřebujete. Ve skutečnosti jste jiní. Nechcete, aby ostatní věděli, že děláte chyby a občas potřebujete podporu. Doufáte, že to okolí nezjistí.