Většina lidí má z něčeho strach, ale možná si to dostatečně neuvědomuje. Máte to podobně? Znamení zvěrokruhu vám poví, čeho se v životě obáváte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Bojíte se, že ztratíte své blízké. Moc dobře si uvědomujete, že jste tvrdohlaví a často nedokážete respektovat cizí názory. Některé lidi kolem vás to vyloženě štve. Máte strach, že je svým chováním od sebe odradíte a už si nebudete tolik blízcí.

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte strach ze zásadních změn. Stěhování, nová práce nebo i založení rodiny vás děsí. Máte rádi stabilní vztahy, zaměstnání i bydlení. Pokud je něco z toho potřeba změnit, dohání vás to pomalu k šílenství.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte často obavy z toho, že nedokážete vyjádřit své pravé já. Máte strach, že vám lidé zejména v práci nedají prostor. Některá prostředí nejsou určena k tomu, aby se v nich každý realizoval. Budete si muset najít taková, kde to lze.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bojíte se, že vás vaše láska opustí. Když se do někoho zamilujete, jdete do toho po hlavě. Máte pocit, že jste našli člověka, se kterým byste mohli strávit celý život. V zamilovanosti prožíváte krásné chvíle, ale zároveň se děsíte toho, že vám dá vaše polovička košem.