Většina lidí má z něčeho strach, ale možná si to dostatečně neuvědomuje. Máte to podobně? Znamení zvěrokruhu vám poví, čeho se v životě obáváte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Bojíte se, že ztratíte své blízké. Moc dobře si uvědomujete, že jste tvrdohlaví a často nedokážete respektovat cizí názory. Některé lidi kolem vás to vyloženě štve. Máte strach, že je svým chováním od sebe odradíte a už si nebudete tolik blízcí.

Jak se chová každé znamení zvěrokruhu, když se u něj rozvine úzkostná porucha?

Jak se chová každé znamení zvěrokruhu, když se u něj rozvine úzkostná porucha?

Když člověka přepadávají úzkosti, změní se. Víte, jak byste se proměnili vy? Napoví vám to vaše znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte strach ze zásadních změn. Stěhování, nová práce nebo i založení rodiny vás děsí. Máte rádi stabilní vztahy, zaměstnání i bydlení. Pokud je něco z toho potřeba změnit, dohání vás to pomalu k šílenství.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte často obavy z toho, že nedokážete vyjádřit své pravé já. Máte strach, že vám lidé zejména v práci nedají prostor. Některá prostředí nejsou určena k tomu, aby se v nich každý realizoval. Budete si muset najít taková, kde to lze.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bojíte se, že vás vaše láska opustí. Když se do někoho zamilujete, jdete do toho po hlavě. Máte pocit, že jste našli člověka, se kterým byste mohli strávit celý život. V zamilovanosti prožíváte krásné chvíle, ale zároveň se děsíte toho, že vám dá vaše polovička košem.