Většina lidí má z něčeho strach, ale možná si to dostatečně neuvědomuje. Máte to podobně? Znamení zvěrokruhu vám poví, čeho se v životě obáváte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Bojíte se, že ztratíte své blízké. Moc dobře si uvědomujete, že jste tvrdohlaví a často nedokážete respektovat cizí názory. Některé lidi kolem vás to vyloženě štve. Máte strach, že je svým chováním od sebe odradíte a už si nebudete tolik blízcí.

Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Datum, kdy se člověk narodí, nám podle znamení zvěrokruhu mnohé prozradí o jeho povaze, přístupu k partnerovi a také k manželství. Dnes se zaměříme na ženy a na to, které jsou podle znamení ty nejbáječnější manželky.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte strach ze zásadních změn. Stěhování, nová práce nebo i založení rodiny vás děsí. Máte rádi stabilní vztahy, zaměstnání i bydlení. Pokud je něco z toho potřeba změnit, dohání vás to pomalu k šílenství.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte často obavy z toho, že nedokážete vyjádřit své pravé já. Máte strach, že vám lidé zejména v práci nedají prostor. Některá prostředí nejsou určena k tomu, aby se v nich každý realizoval. Budete si muset najít taková, kde to lze.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bojíte se, že vás vaše láska opustí. Když se do někoho zamilujete, jdete do toho po hlavě. Máte pocit, že jste našli člověka, se kterým byste mohli strávit celý život. V zamilovanosti prožíváte krásné chvíle, ale zároveň se děsíte toho, že vám dá vaše polovička košem.