Co si budeme vykládat, každý den není posvícení. Někdy máme pocit, že je život proti nám. Jak si zvednout náladu a uniknout tak špatným myšlenkám? Mrkněte se, co vám radí hvězdy!

Beran


Znamení Berana je plné emocí a unáhlených rozhodnutí. Není divu, že se mu vždy všechno nevyplní podle představ. Beran je bojovník a náladu mu zaručeně zvedne prosazení vlastní osoby anebo dobývání nových pozic.

Co řekl na začátku Bůh každému jednomu znamení zvěrokruhu?

Co řekl na začátku Bůh každému jednomu znamení zvěrokruhu?

„…A v to ráno se Bůh postavil před své dvanáct dětí a do každého zasel semínko lidského života. Jedno po druhém pak předstoupila před svého Otce, aby od něj přijalo svůj dar.“

Doporučené články Více


Býk


Jak odstranit chmurné myšlenky Býka? Upečte mu lahodný koláč, jeho vůně se rozprostře po celém domě a zlepší jeho náladu. Býk je požitkář, skvěle se uvolní v horké vaně se sklenkou kvalitního vína. Mile rád přijme pozvání na výbornou večeři. 


Blíženci


S Blíženci je to složité. Buď jsou ukrytí ve své ulitě anebo se radují s přáteli. Blížencům zvedne náladu přísun nové práce, protože si myslí, že dokážou zvládat několik činností najednou. Pánové se odreagují při boxu v ringu, dámy sáhnou po dobré knize. 


Rak


Špatná nálada Raka se promítá nejvíce do rodinných vztahů. Jakmile začne být posedlý nesmyslnými myšlenkami, začněte ho hýčkat. Rak nepohrdne masáží, mazlením a rozmazlováním jídlem. Potřebuje cítit jistotu a bezpečí, jen tak bude zase fit.