Co si budeme vykládat, každý den není posvícení. Někdy máme pocit, že je život proti nám. Jak si zvednout náladu a uniknout tak špatným myšlenkám? Mrkněte se, co vám radí hvězdy!

Beran


Znamení Berana je plné emocí a unáhlených rozhodnutí. Není divu, že se mu vždy všechno nevyplní podle představ. Beran je bojovník a náladu mu zaručeně zvedne prosazení vlastní osoby anebo dobývání nových pozic.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (20-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (20-12-2018)

Nepodlehněte náhlému sklonu k nemístnému šetření. Naopak si sezvěte hosty, přátele a kolegy a snažte se vytáhnout jako pozorní hostitelé.

Doporučené články Více


Býk


Jak odstranit chmurné myšlenky Býka? Upečte mu lahodný koláč, jeho vůně se rozprostře po celém domě a zlepší jeho náladu. Býk je požitkář, skvěle se uvolní v horké vaně se sklenkou kvalitního vína. Mile rád přijme pozvání na výbornou večeři. 


Blíženci


S Blíženci je to složité. Buď jsou ukrytí ve své ulitě anebo se radují s přáteli. Blížencům zvedne náladu přísun nové práce, protože si myslí, že dokážou zvládat několik činností najednou. Pánové se odreagují při boxu v ringu, dámy sáhnou po dobré knize. 


Rak


Špatná nálada Raka se promítá nejvíce do rodinných vztahů. Jakmile začne být posedlý nesmyslnými myšlenkami, začněte ho hýčkat. Rak nepohrdne masáží, mazlením a rozmazlováním jídlem. Potřebuje cítit jistotu a bezpečí, jen tak bude zase fit.