Poslední měsíc roku je magický. Užíváme si přípravy na svátky a jejich kouzlo a zároveň se loučíme se starým rokem. Jaký bude prosinec pro vaše znamení?

Beran

Berani jsou v tomto čase trochu roztržití. V hlavě jim víří milion myšlenek o tom, co ještě chtějí do konce roku stihnout a ukončit. Chce to klid! Najděte si čas, sedněte si a napište si seznam. Pak zvažte, co je priorita a ostatní vyškrtněte. Hned se vám bude snadněji dýchat. Pokud si toho na sebe naložíte příliš, budete zbytečně nervózní a nesoustředění, budete dělat chyby a nebude se vám dařit. Velký pozor si dávejte i při řízení a dodržujte maximální předepsanou rychlost. Zásadní rozhodnutí si nechte raději až na leden.

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Najít člověka, který bude vaší spřízněnou duší, není snadné. Ovšem když někoho takového najdete, musíte vztah chránit a pečlivě opatrovat. Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, některá znamení jsou pro vás vhodnější než ta druhá. Mezi kterými máte šanci najít

Doporučené články Více

Býk

Jste osůbka, která by se pro druhé rozdala. Nenechte se však unést tlakem reklamy a pocitem, že musíte každého nadměrně obdarovat. Nepropásněte své finanční možnosti a nebuďte až příliš velkorysí. Připomeňte si, že Vánoce nejsou o materiálních věcech. To nejlepší, co můžete jiným obdarovat, je váš čas. Najděte si ho pro ty, kteří jsou vám blízcí a opravdu si ho s nimi užijte. Dopřejte si s nimi návštěvu vánočních trhů nebo jen obyčejné klevetění při vařeném vínku. Po 21. prosinci k vám natáhne svou štědrou ruku štěstí a pohrnou se k vám jen samé skvělé příležitosti.

Blíženci

V prosinci vás začnou fascinovat věci, které souvisí s duchovním světem. Najednou pocítíte obrovskou touhu přehodnotit své dosavadní životní kroky, stanovit si nějaké nové cíle a přiblížit se více k sobě a svým snem, na které jste již možná zanevřeli. Právě v tomto čase pocítíte potřebu něco ve svém životě změnit. Velkou dávkou energie překvapíte nejen své okolí, ale i sami sebe. Do konce roku se vám podaří stihnout vše, co jste si umínili a budete to zvládat naprosto s přehledem.

Rak

V soukromém životě se vám momentálně výborně daří, ale v pracovní sféře neustále narážíte na nejrůznější omezení a překážky. Zřejmě budete muset počkat, až se situace trochu uklidní a kariérní změny si nechte až na nový rok. Nebojte se, všechno se uklidní a vyvine k lepšímu. V prosinci si vyhraďte více času na svou rodinu a blízké a určitě se neuštvat vánoční nákupní honičkou. Vyhraďte si čas na setkání, příjemné rozhovory a vychutnávejte si přítomný okamžik.