Je před námi druhý prázdninový měsíc a my pro vás máme horké novinky o tom, co vám přinese!

Beran

Berani, v srpnu vás čeká něco romantického! V životě by se vám měl objevit někdo nový a velmi zajímavý. Pokud už partnera máte, společně si vychutnejte zesílení vaší pozitivní energie. Odrazí se to jak na vašem přístupu k věcem, tak i na vašem sexuálním životě. Navíc tak posílíte pouto mezi vámi. Love is in the air!

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Vánoce podle zvěrokruhu: Býkům hrozí hádky, Lvy raději neprovokujte!

Jak se na svátky připravit, aby byly co nejpohodovější a nezhroutili jste se? Na koho je potřeba být milejší a kdo má předvánoční shon pevně v rukách? A jak přežít Vánoce, aniž by utrpěl váš vztah s partnerem? Každé znamení je prožívá jinak, tak si ty let

Doporučené články Více

Býk

Už dlouho postrádáte vnitřní klid. A srpen vám ho dá. Poslední dobou jste dělali všechno pro to, abyste udrželi hlavu nad vodou, a je to na vás znát. Ale nebojte, všechno se konečně urovná a vy budete zase vyrovnaní a připravení být šťastní. Navíc vypadáte skvěle! Užijte si zbytek léta naplno!

Blíženec

Měli byste ve svém životě udělat takovou malou inventuru. V posledních měsících jste totiž zjistili, kdo ve vašem životě nemá co dělat, koho si držet u těla i co stojí za vaši energii. Je čas dát všemu negativnímu sbohem a vy to cítíte. Dokud nevyhodíte staré, nebude místo pro nové.

Rak

Jste na dlouhé cestě k sebepoznání. V srpnu se před vámi rozkryjí temné vody vaší duše a je na vás, abyste se poprali se vším, na co v ní narazíte. Druhý prázdninový měsíc bude velmi emocionální a vaše nálada se bude střídat jako počasí. Z této horské dráhy ale na konci srpna vystoupíte. Budete zničení, ale na konci tunelu čeká světlo. Slibujeme.