Říkejte si, co chcete, ale každý z vás si někdy v životě přečetl horoskop. Tím pádem každý k astrologii zaujmul nějaké stanovisko. Tak jaké je to vaše?

Beran. 

Nebudou se v zákonistostech a pravidlech astrologie nějak víc šťourat. Ale jsou tak trochu egoisti, takže se rádi dozví něco nového sami o sobě. Ke čtení horoskopů je ponouká jejich vrozená zvědavost.

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) -

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) - "S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje..."

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v

Doporučené články Více

Býk. 

Nikdy by to nepřiznali, ale horoskopy je baví, protože jim dávají prostor pro fantazii. Nicméně astrologii nepovažují za legitimní vědu. Pokud se s nimi pustíte do diskuze o pravdivosti horoskopů, pravděpodobně se s nimi pohádáte.

Blíženec.

 „Horoskopy?! Dělají z nás nepředvídatelné schizofreniky, kteří jsou do větru a pro zábavu by udělali cokoliv! A to mě fakt nebaví,“ řekne Blíženec a do dvou dnů potvrdí i vyvrátí všechno výše zmíněné.