Říkejte si, co chcete, ale každý z vás si někdy v životě přečetl horoskop. Tím pádem každý k astrologii zaujmul nějaké stanovisko. Tak jaké je to vaše?

Beran. 

Nebudou se v zákonistostech a pravidlech astrologie nějak víc šťourat. Ale jsou tak trochu egoisti, takže se rádi dozví něco nového sami o sobě. Ke čtení horoskopů je ponouká jejich vrozená zvědavost.

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Více

Býk. 

Nikdy by to nepřiznali, ale horoskopy je baví, protože jim dávají prostor pro fantazii. Nicméně astrologii nepovažují za legitimní vědu. Pokud se s nimi pustíte do diskuze o pravdivosti horoskopů, pravděpodobně se s nimi pohádáte.

Blíženec.

 „Horoskopy?! Dělají z nás nepředvídatelné schizofreniky, kteří jsou do větru a pro zábavu by udělali cokoliv! A to mě fakt nebaví,“ řekne Blíženec a do dvou dnů potvrdí i vyvrátí všechno výše zmíněné.