Narazili jste na pohlednou dívku a nevíte, jak si ji získat? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí.

Beran (21. 3. – 20. 4.). 

Dívka v tomto znamení bohužel momentálně nechce mít vztah s nikým. Musíte být trpělivý. Považuje vás za kamaráda. Líbí se jí, když spolu hovoříte o bizarních novinkách ze života. Cítí se s vámi uvolněně. Má k vám důvěru. Postupem času se vám bude schopna svěřit se svými niternými tajemstvími a možná i dokáže navázat vztah.

Horoskop na dnešní den - Úterý (27-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (27-11-2018)

Nehleďte na množství, nýbrž na kvalitu a než otevřete s vážným úmyslem peněženku, třikrát ji obraťte

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Žena v tomto znamení potřebuje, abyste ji ohromil svojí osobností. Touží po vás a dokáže si s vámi představit společnou budoucnost. Pokud si ji chcete udržet, měli byste jí dopřávat svobodu. Ta se svých kamarádek a koníčků kvůli vám jen tak nevzdá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

Slečna v tomto znamení by si vás nejraději vzala do postele. Blíženci jsou velmi vášnivým znamením. Mají rádi příjemné uvolnění a fyzickou blízkost. Vztah s vámi nejspíše nebude chtít mít. Příležitostný sex je pro ni ideální.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

Dívka v tomto znamení je velmi opatrná. Kolem své duše má několik vrstev silné bariéry. Pokud s ní chcete chodit, budete se muset postupně probíjet dovnitř. Zahrajte si na prince, který osekává trní, aby se dostal až k Šípkové Růžence. Jednoduše si musíte postupem času získat její důvěru.