Narazili jste na pohlednou dívku a nevíte, jak si ji získat? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí.

Beran (21. 3. – 20. 4.). 

Dívka v tomto znamení bohužel momentálně nechce mít vztah s nikým. Musíte být trpělivý. Považuje vás za kamaráda. Líbí se jí, když spolu hovoříte o bizarních novinkách ze života. Cítí se s vámi uvolněně. Má k vám důvěru. Postupem času se vám bude schopna svěřit se svými niternými tajemstvími a možná i dokáže navázat vztah.

Špatná nálada podle hvězd: Býci předstírají, že se nic neděje, Střelci žertují

Špatná nálada podle hvězd: Býci předstírají, že se nic neděje, Střelci žertují

Všichni máme občas splín a chce se nám zalézt do postele a týden z ní nevylézt. Smutek je však důležitou emocí, která je přirozená. Umožňuje nám, abychom se pak radovali ze šťastných chvilek. Pokud však znáte spouštěče blbé nálady, můžete nalézt efektivní

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Žena v tomto znamení potřebuje, abyste ji ohromil svojí osobností. Touží po vás a dokáže si s vámi představit společnou budoucnost. Pokud si ji chcete udržet, měli byste jí dopřávat svobodu. Ta se svých kamarádek a koníčků kvůli vám jen tak nevzdá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

Slečna v tomto znamení by si vás nejraději vzala do postele. Blíženci jsou velmi vášnivým znamením. Mají rádi příjemné uvolnění a fyzickou blízkost. Vztah s vámi nejspíše nebude chtít mít. Příležitostný sex je pro ni ideální.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

Dívka v tomto znamení je velmi opatrná. Kolem své duše má několik vrstev silné bariéry. Pokud s ní chcete chodit, budete se muset postupně probíjet dovnitř. Zahrajte si na prince, který osekává trní, aby se dostal až k Šípkové Růžence. Jednoduše si musíte postupem času získat její důvěru.