Když opadne oblak šílenství, každý určitě dokáže jmenovat minimálně jednu věc, která mu na jeho ex chybí. A tohle chybí těm nešťastníkům, co se rozešli s vámi.

Beran.

Rozejdete se s ním a zjistíte, že neumíte nic jiného než ležet v posteli, sledovat Přátele a lustrovat jeho instagramový účet. Berani prostě přináší do svých vztahů dobrodružství. Jakmile jsou pryč, zjistíte, jak nudní jste.

Pracovní horoskop, který o vás prozradí vše: Panny jsou puntičkářské a Býci zase lenoši

Pracovní horoskop, který o vás prozradí vše: Panny jsou puntičkářské a Býci zase lenoši

Pojďme se se podívat na to, jaký mají vztah k práci jednotlivá znamení. V tomhle ohledu narazíme na pořádné lenochy, ale i dříče. Tak jak jste na tom vy?

Doporučené články Více

Býk.

S nikým se protějšky necítí tak v bezpečí, jako s vámi. Jste ve svých názorech pevní, takže když se jednou pro něco rozhodnete, je to tak. I když se hádáte, víte, že je to jen hádka a neděláte ukvapené závěry, zatímco ostatní si balí kufry a plánují rozchod. Vašim bývalým na vás chybí právě tato pevnost a pocit bezpečí a jistoty, kterými jste je zahrnovali.

Blíženec.

Když s vámi člověk stráví určitý čas, všichni okolo mu pak přijdou nudní a nevýrazní. Jste ztělesněním vášně. Probouzíte v lidech chuť pustit se do něčeho nového a rozjet to naplno.