Kozoroh

Kozorozi, vy jste ambiciózní, vaše pracovní morálka je naprosto bezchybná. Hodně se soustředíte sami na sebe a dokážete pracovat velmi tvrdě. Věříte, že to, co děláte, je to nejlepší. Jste ztělesněním toho, co člověk musí udělat, aby se jeho sny staly skutečností. Jste také důkazem toho, že nic není snadné, ale vždy stojí za to se o to pokusit. Vás lidé obdivují za vaši houževnatost a ambice.

Vodnář

Vodnáři, nikoho lidé nemilují tak moc jako vás. Jste někdo, kdo má podobný postoj ke spravedlnosti jako Váhy, a podobné komunikační dovednosti jako Blíženci. Jste znamení, které se nejvíc zajímá o osud lidstva, rádi demonstrujete za nejrůznější práva, mluvíte o politické nespravedlnosti nebo chodíte o víkendu pomáhat v útulcích pro bezdomovce či zvířata. Vás musíme obdivovat za to, že důsledně jednáte ve prospěch všech a zasazujete se za spravedlnost.

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Víte, jaké jsou vaše silné stránky? Možná jste na ně zapomněli nebo o nich stále nevíte. To nevadí, protože vaše znamení zvěrokruhu vám je prozradí.

Doporučené články Více

Ryby

Ryby, vy jste jedno z nejvíce otevřených znamení. Obvykle jste potichu, ale když je třeba, dokážete se nahlas ozvat. Máte rovnou páteř, což si zaslouží respekt. Chápete lidské emoce a umíte nabídnout sami sebe těm, kteří mají potíže s vlastními emocemi. Vás musí lidé obdivovat za to, protože víte, co chcete říct, a protože umíte skvěle naslouchat.

Zdroj: