Váhy

Váhy jsou férové a umí naslouchat oběma stranách každého příběhu. Jste jedněmi z nejoblíbenějším znamení zvěrokruhu. Chcete dát totiž všem spravedlivou šanci, protože si myslíte, že není dobré někoho odsoudit dříve, než ho poznáte. Jste mírotvorci a ochránci. Vždy budete obdivováni za to, že ukazujete ostatním harmonii a taky stejnou míru spravedlnosti a rovnosti.

Štír

Štíři, nebojíte se dát vše, co máte – ať už je to ve vztazích, kariéře nebo u sebe samých. Dokážete využít svoje schopnosti a znalosti pro to, abyste emoce druhých lidí použili ve svůj prospěch. Jste dost chytří, abyste věděli, kdy má smysl bojovat a kdy vyčkávat. Vás obdivují všichni za vaši odvahu čelit emocionálním zvratům s jistotou, že se dají pokaždé překonat.

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

Týdenní horoskop: KOZOROH zažije peklo v práci, BÝK uspořádá mejdan

V tomto týdnu máte povinností nad hlavu, ale na žádnou z nich se nedokážete soustředit. Zkuste si uvědomit, co je důležité a jaké aktivity mohou počkat. Díky rozvržené práci se vyhnete chybám z nepozornosti.

Doporučené články Více

Střelec

Střelec je takový Indiana Jones zvěrokruhu. Jste dobrodružní, optimističtí a opravdu zábavní. Vaše mentalita by se dala shrnout do jedné věty: Věci jsou takové, jaké jsou. Nezkoušíte nic měnit ani bojovat. Necháváte věci a situace plynout, protože jste přesvědčení, že vždycky bude nějaké příště a příležitost vykoupit se. Vás lidé obdivují za to, že vidíte svět jako místo, v němž si můžete vždy vybrat svou vlastní cestu.