Rak

Raci, vy máte skutečně obrovské srdce. Všechno, co děláte, pochází právě z něj a vašich emocí. Jste pečující a ze všeho nejvíc milujete své blízké, pro které jste ochotní udělat cokoli. Jste miláčkové a nemáte strach si připustit, že jste emocionální. Vás budou všichni obdivovat za to, že se v tomto světě nestydíte za svou zranitelnost.

Lev

Lvi, vy jste stateční a odvážní, jedni z nejsilnějších ve zvěrokruhu. Jste odolní a nemáte strach postavit se za to, čemu věříte. Nebojíte se říkat ani dělat to, co je potřeba říct či udělat – ať je to dobré, nebo zlé. Váš život je plný inspirace a směsice nadějí i reálných skutků. Umíte přeměnit katastrofy v diamanty, tragédie v triumfy a bolest ve štěstí. A za to vás lidé obdivují – za schopnost nikdy neztratit víru v lepší dny.

Jste v životě nešťastní, ale nevíte proč? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Jste v životě nešťastní, ale nevíte proč? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Necítíte se spokojení a nejste si jistí, čím to je? Co říká horoskop?

Doporučené články Více

Panna

Panny, vy jste zodpovědné bytosti. Umíte si skvěle naplánovat do detailů cokoli, a pokud chcete dosáhnout svých cílů, víte, jak na to. Jste přesní a téměř neděláte chyby. Věříte, podobně jako Býci, že úspěch není zadarmo, takže je nutné na něm zapracovat. Na rozdíl od nich jste ale lépe připraveni na vzestupy a pády. Vás všichni obdivují za to, že vždy víte, co dělat, pokud jde o velké věci.