Vztah mezi partnery může být harmonický a někdy i velmi bouřlivý. Stačí málo a hádka je na světě. Pokud si myslíte, že vašeho partnera dobře znáte, a přesto ho dokážete nechtěně rozčílit, může za to nejspíše znamení, ve kterém se muž narodil.

Jste chápající a milující žena, která se snaží vytvořit harmonický vztah? Tento horoskop vám napoví a odhalí to, co muži narození v tom či onom znamení neradi slyší. Jací tedy ve skutečnosti jsou?

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Panny čeká ledová sprcha, Váhy divoká milostná jízda

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Panny čeká ledová sprcha, Váhy divoká milostná jízda

Očekávaný rok 2019 je tady! Začátek roku každého z nás svádí k novým předsevzetím, slibům a plánům. A kdy také jindy, když ne na Nový rok? O tom, jaký bude rok 2019, napoví už leden. Pokud před vámi stojí něco hodně důležitého a nevíte si rady, odhalíme v

Doporučené články Více

Beran

Muž Beran je vůdčí osobnost, dělá mu dobře vše ovládat a mít věci pod kontrolou. Rád je středem pozornosti, protože jen on ví, co je pro druhé nejlepší. Nesnáší být v opozici, nesnese vedle sebe dominantního partnera, který prosazuje vlastní názor. Nikdy Beranovi neříkejte, že máte pravdu a nesnažte se ho měnit.

Býk

Tvrdohlavost a neústupnost, tak to je charakter Býka. Na druhé straně jsou to ale velmi spolehliví partneři, pro které je rodina vším. Pokud se Býk zamiluje, vztah bývá velmi dlouhý a romantický. Ve vztahu s Býkem musíte respektovat to, že Býci neumí čekat a uznávají pouze jistoty a přímost.

Blíženec

Akčnost, dobrodružství a dar výmluvnosti mají všichni muži Blíženci. Jsou velmi temperamentní a vždy nacházejí ta pravá slova, jak vás přesvědčit o své pravdě. Ve vztahu se snaží dělat vše tak, aby byl zábavný a zajímavý. Nesnáší nudu, a proto se snažte ze svého slovníku vyřadit slova: mně se nechce, nejdu a budeme raději doma.

Rak

Raci jsou ve své podstatě velmi citliví a otevření. Většinou sice vypadají jako neohrožení a nebojácní, ale opak je pravdou. Mají rádi pocit potřebnosti a nepostradatelnosti. Pro svou vyvolenou jsou ochotni udělat vše, co jí vidí na očích. Snažte se Rakům dodávat pocit, že jsou pro vás vším a že bez nich jste bezradné a budou tím nejspokojenějším partnerem.

Jste ostrá dýka? Cikánský horoskop odhalí na 98 % vaši osobnost!

Jste ostrá dýka? Cikánský horoskop odhalí na 98 % vaši osobnost!

Cikánský horoskop se traduje už od středověku a říká se, že je přesnější než západní horoskop. Netradiční horoskop je od kočovných cikánů, kteří v sobě skrývali mnoho tajemství a magie. Jejich znamení jsou naprosto odlišná od těch, co známe. Objevují se v

Doporučené články Více