Vztah mezi partnery může být harmonický a někdy i velmi bouřlivý. Stačí málo a hádka je na světě. Pokud si myslíte, že vašeho partnera dobře znáte, a přesto ho dokážete nechtěně rozčílit, může za to nejspíše znamení, ve kterém se muž narodil.

Jste chápající a milující žena, která se snaží vytvořit harmonický vztah? Tento horoskop vám napoví a odhalí to, co muži narození v tom či onom znamení neradi slyší. Jací tedy ve skutečnosti jsou?

Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Rybám se bude i nadále dařit, Venuše a Neptun mají na toto znamení nadále pozitivní vliv. Naopak Rakům chybí energie. Co čeká jednotlivá znamení v lednu 2019?

Doporučené články Více

Beran

Muž Beran je vůdčí osobnost, dělá mu dobře vše ovládat a mít věci pod kontrolou. Rád je středem pozornosti, protože jen on ví, co je pro druhé nejlepší. Nesnáší být v opozici, nesnese vedle sebe dominantního partnera, který prosazuje vlastní názor. Nikdy Beranovi neříkejte, že máte pravdu a nesnažte se ho měnit.

Býk

Tvrdohlavost a neústupnost, tak to je charakter Býka. Na druhé straně jsou to ale velmi spolehliví partneři, pro které je rodina vším. Pokud se Býk zamiluje, vztah bývá velmi dlouhý a romantický. Ve vztahu s Býkem musíte respektovat to, že Býci neumí čekat a uznávají pouze jistoty a přímost.

Blíženec

Akčnost, dobrodružství a dar výmluvnosti mají všichni muži Blíženci. Jsou velmi temperamentní a vždy nacházejí ta pravá slova, jak vás přesvědčit o své pravdě. Ve vztahu se snaží dělat vše tak, aby byl zábavný a zajímavý. Nesnáší nudu, a proto se snažte ze svého slovníku vyřadit slova: mně se nechce, nejdu a budeme raději doma.

Rak

Raci jsou ve své podstatě velmi citliví a otevření. Většinou sice vypadají jako neohrožení a nebojácní, ale opak je pravdou. Mají rádi pocit potřebnosti a nepostradatelnosti. Pro svou vyvolenou jsou ochotni udělat vše, co jí vidí na očích. Snažte se Rakům dodávat pocit, že jsou pro vás vším a že bez nich jste bezradné a budou tím nejspokojenějším partnerem.

Kdy potkáte svojí spřízněnou duši podle znamení zvěrokruhu? My to víme!

Kdy potkáte svojí spřízněnou duši podle znamení zvěrokruhu? My to víme!

Není to tak těžké, jak to vypadá! Ke každému znamení se hodí někdo jiný. Kdo patří právě k vám?

Doporučené články Více