Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Máte potřebu většinu věcí dělat na sto procent. Bezhlavě plníte náročné úkoly a často nerozpoznáte, kde máte hranice. Uvědomte si, že ne vždy musíte být ve všem superhrdinou. Velká vytíženost vám nedělá dobře. Nedivte se, že je vám čas od času úzko. Dejte si pauzu.

Zjistěte, jaké kameny se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu

Zjistěte, jaké kameny se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu

Většina lidí u sebe rádo nosí nějaké talismany, které jim přináší štěstí či je nabíjí energií. Kupte si ale ty, co jsou přesně pro vás podle vašeho znamení. Jaký kámen je ten váš? 

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Máte zbytečné předsudky. Myslíte si například, že vás někteří lidé nenávidí, ale nemusí to být vůbec pravda. Raději si to ověřte, než si v hlavě začnete vytvářet nesmyslné vzorce, které vás stresují. Často děláte z komára velblouda. Začněte si více důvěřovat a nedělejte ukvapené závěry.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Řešíte maličkosti a dokážete se poměrně snadno naštvat. Občas se stává, že na někoho křičíte kvůli banalitám. Nenechte se pohltit cholerickou povahou. Měli byste se v první řadě zaměřit na podstatné věci.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Úzkost vám způsobuje kritika. Nemáte rádi, když vás někdo negativně hodnotí. Chtěli byste být dobří v tom, co děláte. Kritika vás sráží. Přáli byste si, aby vás měli všichni rádi. Problém je, že se na vás někdo špatně podívá a vám už začíná být trochu úzko. Uvědomte si, že konstruktivní kritika je důležitá, abyste se mohli zlepšit v tom, co děláte.