Když někoho milujeme, mnohé zkousneme. Jsou ale věci, které podle znamení zvěrokruhu přes srdce nepřeneseme. Kdo potřebuje teplo rodinného krbu a kdo pase po pozornosti?

Beran. 

Většinou jdete od válu, když vám dá partner jasně najevo, že se nehodlá zabývat vašimi nápady a fantaziemi. Nemusíte si vždy notovat. Ale měl by být alespoň ochotný vás vyslechnout.

Nevěra podle znamení: Blíženci podvádějí, Panny jsou oddané! Jakého partnera si vybrat?

Nevěra podle znamení: Blíženci podvádějí, Panny jsou oddané! Jakého partnera si vybrat?

To, kdy jste se narodili, přímo souvisí i s tím, jací jste v posteli nebo jaký máte charakter. Pokud si tedy právě vybíráte partnera, zvažte i to, kdy se narodil a co o něm jeho znamení zvěrokruhu vypovídá.

Doporučené články Více

Býk. 

Je na čase dát protějšku sbohem, když se odmítá podílet na udržení harmonie. Doma máte rádi pohodu a klid. Jakmile se partner začne chovat chladně a nespolehlivě, končíte s ním.

Blíženec. 

Hledáte zábavu a vzrušení. Jakmile s vámi partner odmítá držet krok, začnete být na pochybách, jestli je to ten pravý. Zasloužíte si někoho, kdo vám pomůže vaši nervózní energii vybít. A ne toho, kdo ji živí.

Rak. 

Požadujete od protějšku hlubokou lásku a soucit. Očekáváte pak, že vám to partner bude alespoň částečně vracet. Když mezi vás a sebe postaví emocionální stěnu mlčení, začnete být frustrovaní a skončíte to nějakým pasivně agresivním gestem.