Když někoho milujeme, mnohé zkousneme. Jsou ale věci, které podle znamení zvěrokruhu přes srdce nepřeneseme. Kdo potřebuje teplo rodinného krbu a kdo pase po pozornosti?

Beran. 

Většinou jdete od válu, když vám dá partner jasně najevo, že se nehodlá zabývat vašimi nápady a fantaziemi. Nemusíte si vždy notovat. Ale měl by být alespoň ochotný vás vyslechnout.

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Některý muž má rád, když ho žena osloví. Jiný zase rád loví. O tom, co na jednotlivé muže působí, rozhoduje i znamení, ve kterém jsou narozeni. Střelce sbalíte, když budete s..xy. Vodnář si vás musí vybrat sám. A co ostatní? 

Doporučené články Více

Býk. 

Je na čase dát protějšku sbohem, když se odmítá podílet na udržení harmonie. Doma máte rádi pohodu a klid. Jakmile se partner začne chovat chladně a nespolehlivě, končíte s ním.

Blíženec. 

Hledáte zábavu a vzrušení. Jakmile s vámi partner odmítá držet krok, začnete být na pochybách, jestli je to ten pravý. Zasloužíte si někoho, kdo vám pomůže vaši nervózní energii vybít. A ne toho, kdo ji živí.

Rak. 

Požadujete od protějšku hlubokou lásku a soucit. Očekáváte pak, že vám to partner bude alespoň částečně vracet. Když mezi vás a sebe postaví emocionální stěnu mlčení, začnete být frustrovaní a skončíte to nějakým pasivně agresivním gestem.