Ptali jste se někdy sami sebe na to, jaké asi musí být randit s vámi? Co na vás protějšek nejvíc cení? Možná vám to napoví vaše datum narození.

Beran. 

Vaše energie pouštět se do nových věcí je nakažlivá. Šíříte kolem sebe nadšení a dobrou náladu. Člověk, který s vámi randí, cítí, že jste vždy připravení pustit se do každého dobrodružství. A koho by taková osobnost nebavila?

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

Každý někdy někomu zahnul. A kdo to neudělal, tak na to alespoň myslel. Nevěra prostě vládne vládne světu. Jak ovšem probíhá takové odpuštění? Některé znamení skousne všechno a umí lehce odpouštět. Ale třeba takové Ryby by nevěrníka snad zabily. A jak jst

Doporučené články Více

Býk.

Jste zopovědní. Proto být ve vaší přítomnosti je jednoduše uklidňující. Protějšek ví, že pokud se něco mělo zařídit, jako rezervace stolu, naplánovaní bezproblémové cesty s minimálním provozem nebo dostatečné zásoby jídla na výlet, už jste to dávno vyřešili. O vás se prostě člověk může opřít.

Blíženec. 

Neustále svádíte menší i větší vnitřní boje, takže nikdy nevíte, co od sebe očekávat. A váš partner taky ne. Právě to je na randění s vámi nejpřitažlivější: Jeden nikdy neví, kde, kdy a jak zaperlíte. Nepředvídatelnost je sexy a člověk vedle má vás pocit, že se nikdy nebude nudit. Což je taky pravda.