Ptali jste se někdy sami sebe na to, jaké asi musí být randit s vámi? Co na vás protějšek nejvíc cení? Možná vám to napoví vaše datum narození.

Beran. 

Vaše energie pouštět se do nových věcí je nakažlivá. Šíříte kolem sebe nadšení a dobrou náladu. Člověk, který s vámi randí, cítí, že jste vždy připravení pustit se do každého dobrodružství. A koho by taková osobnost nebavila?

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Věštba lásky podle horoskopu: Jaký vztah vás čeká?

Láska vládne světu a nezná hranice. Co by mohlo být silnějšího a sladšího než ona? Když jste zamilovaná, je to tak krásné. Ale co ten druhý? Postavení slunce v horoskopu leccos dokáže naznačit.

Doporučené články Více

Býk.

Jste zopovědní. Proto být ve vaší přítomnosti je jednoduše uklidňující. Protějšek ví, že pokud se něco mělo zařídit, jako rezervace stolu, naplánovaní bezproblémové cesty s minimálním provozem nebo dostatečné zásoby jídla na výlet, už jste to dávno vyřešili. O vás se prostě člověk může opřít.

Blíženec. 

Neustále svádíte menší i větší vnitřní boje, takže nikdy nevíte, co od sebe očekávat. A váš partner taky ne. Právě to je na randění s vámi nejpřitažlivější: Jeden nikdy neví, kde, kdy a jak zaperlíte. Nepředvídatelnost je sexy a člověk vedle má vás pocit, že se nikdy nebude nudit. Což je taky pravda.