Ptali jste se někdy sami sebe na to, jaké asi musí být randit s vámi? Co na vás protějšek nejvíc cení? Možná vám to napoví vaše datum narození.

Beran. 

Vaše energie pouštět se do nových věcí je nakažlivá. Šíříte kolem sebe nadšení a dobrou náladu. Člověk, který s vámi randí, cítí, že jste vždy připravení pustit se do každého dobrodružství. A koho by taková osobnost nebavila?

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Více

Býk.

Jste zopovědní. Proto být ve vaší přítomnosti je jednoduše uklidňující. Protějšek ví, že pokud se něco mělo zařídit, jako rezervace stolu, naplánovaní bezproblémové cesty s minimálním provozem nebo dostatečné zásoby jídla na výlet, už jste to dávno vyřešili. O vás se prostě člověk může opřít.

Blíženec. 

Neustále svádíte menší i větší vnitřní boje, takže nikdy nevíte, co od sebe očekávat. A váš partner taky ne. Právě to je na randění s vámi nejpřitažlivější: Jeden nikdy neví, kde, kdy a jak zaperlíte. Nepředvídatelnost je sexy a člověk vedle má vás pocit, že se nikdy nebude nudit. Což je taky pravda.